Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assasin's creed III, czy zadziała
#1
Cześć, mam do was wielką prośbę, jutro miałem zamiar zakupić sobie grę Assasin's creed III i nie wiem, czy mój komputer jest na to przygotowany, czy karta graficzna będzie kompatybilna z tą grą itd. ponieważ np: procesor mam na 100% lepszy niż minimalny potrzebny do zagrania w nią. Parametry mojego komputera:

-Procesor: Intel® Core™2 Duo CPU E8400 At 3.00GHz 3.00GHz

-Pamięć RAM: 4.00GB

-System operacyjny: Windows 7(64 bitowy)

-Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460

(Jeśli potrzebuje ktoś jeszcze bardziej dokładnych danych, niech pisze, za udzielenie mi odpowiedzi będę bardzo wdzięczny)
Reply
#2
pojdzie
Reply
#3
Brick 
Pójdzie,luzikiem,komputer dobry.
Reply
#4
spokojnie
Reply
#5
wrzodziolekxd:
Mroczny Sparda:
dzięki Smile
Reply
#6
Spoko pójdzie Tongue
Reply
#7
Jak po masełku.
Reply
#8
będe inny i powiem że nie pójdzie Cool
Reply
#9
http://www.systemrequirementslab.com/CYRI/

Tutaj masz większość gier i łatwo możesz sprawdzić. Chociaż mi osobiście zaliczyło Skryim, to lagował okropnie. Jednak to wina mojej karty graficznej.AtBiały Krokodyl:
Wszystko kłamie. Prawda? To, że Ci pokazała zły wynik, to nie wina strony, lecz sterowników/karty graficznej, która z reguły najczęściej jest niekompatybilna/za słaba. Napisałem o tym, że mi podało raz zły wynik, ale w reszcie przypadków jak najbardziej się zgadza.
Reply
#10
Ostrzegam kolejny raz. Jeszcze raz ktoś da link do tej strony to zminusuje, zgłoszę za złe rady. Na moim starym komputerze, na którym nie pójdzie logo BF3, pokazało, że pójdzie. Wszyscy ogarnięci Ci powiedzą, że ta strona kłamie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)