Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of Duty 2 - problem
Mam problem. Zainstalowałem Coda 2, odpalam multi a tu nie ładuję mi serwerów - po prostu tak jakby żadnego nie było. Usunąłem plik servercache, nie pomogło. Mam Windows 7, 32 bit Smile
Reply
Eldreed:

Zainstaluj program Xfire, on zapisuje listę serwerów na jakim grałeś ostatnio oraz przez niego możesz też wyszukiwać serwery do gry, mozesz tez dodawac ip serwerow i grac na nich.

A masz oryginalny cd-key do cod'a ?
Reply
Tak mam oryginalny. Teraz mi cod przestał działać po zainstalowaniu xfire ;x Admin ani tryb zgodności nie pomagają ;x
Reply
Spróbuj odinstalować i zainstalować jeszcze raz .
Reply
Spróbuję.
Reply
A ustawiłes zeby szukał serwery na "Internet" bo ja tez się dziwiłem, że nic nie ma, ale było ustawione na "Lokalne".
Reply
Wiesz, jako stary gracz CoD'a 2, polecam Ci ściągnięcie Pathu 1.3, oczywiście jeżeli masz oryginalną ver, grając na 1.3 masz pewność iż nie ma "cziterów" bo są naszpikowane serwery różnymi dodatkami, jest więcej serverów niż na ver. 1.0 itd. Więcej map do grania.. : ] To tyle, polecam także jak kolega wyżej Bahus ściągnąć X-fire, tam masz od koloru do wyboru serverów Smile
Pozdrawiam Smile
Reply
Kiedy włączam grę nic się nie dzieje, logo Cod'2 i program przestał działać. Admin ani tryb zgodności nie pomagają.
Reply
Patchowałeś go ? na 1.3 ?
Reply
Spatchowałem i nic, dalej się nie włącza ;x
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)