Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of Duty - wszystkie części
Quote:Hej!
Call of Duty – seria gier komputerowych z gatunku first-person shooter o tematyce wojennej, których głównym wydawcą jest amerykańskie przedsiębiorstwo Activision. Początkowo poszczególne gry z serii były skoncentrowane na tematyce II wojny światowej, natomiast od 2007 roku osadzone są w realiach współczesnych.

Hej, zapewne wielu z Was grało w Call of Duty (obojętnie jaka wersja) Ja sam grałem w Black Ops i MW3. Gra mi się spodobała. Zazwyczaj gram na multiplayer z kolegą. Mój nick PS - kubatrol13. Jest to temat do rozmów o tej grze. Możecie podawać swoje nicki, żeby można było pograć. Więc to tyle, zaczynajcie Big Grin
Reply
gram z fazasem w coda mw
nick stukeley
jego fezaes
Reply
Gram z alcastem
nick Fezaes
jego stukeley

Akeis:
Ja osobiście mam Cod 1,2 i 4mw. Kiedyś jeszcze mogłem mieć Black ops ale była potrzebna chyba rejestracja przez net a jedyny komp który miał neta by nie pociągnął tej gry.
Reply
Grałem w mw1 4 lata, próbowałem z fezaesem ale nie umie włączyć konsoli.
Reply
Photo 
Umiem. Cool Tylko mnie potem wywaliło z serwa.
Reply
Ja pykałem w większość części. Dla mnie najlepszy Black Ops i MW1. Tongue
Reply
Grałem, call of duty5 najlepsza! Big Grin
Szkoda tylko, że tak mało serwów na multi. Angry
Reply
Gram w CoD'a 2 i oczywiście mój ulubiony MW1 <3

Nick: [GGA]Nirfu

Najczęściej gram na serwerze {KBW}Broadcast 24/7

25 poziom ^^
Reply
P.S. Jak gram na PS3. Już kończę MW3. W Black Ops gram tylko na serverach. Nie podobają mi się servery na MW3 Angry
Reply
Gram już w Coda 2 już ponad 7 lat Smile Tylko na rifle i spary, okazyjnie też na all bronie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)