Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pegasus, nes, snes - Temat ogólny
Witajcie, ostatnio grając w stare, dobre pegasusowe gierki, na moich emulatorach na PSP, natchnęło mnie, żeby założyć o tym temat.
W tym temacie możemy porozmawiać o tych legendarnych konsolach i pogadać o równie legendarnych gierkach, np: Mario, Contra, itd.

Przy okazji będę tu podawał emulatory, które ja znam i które wy mi podacie.

Emulatory na psp:
NES: NesterJ
SNES: Snes9xTyL, Snes9xEuphoria

Emulatory na PC:
NES: NNesterJ
SNES: ZSNES

Emulatory na Androida
NES: NES-FC Lite

Linki do gier
http://www.kaboom.pl/gry-online/tagi/gry-pegazus/
http://www.gry-pegasus.xaa.pl/index.html

To rozpoczynamy dyskusję! Big Grin
Reply
Emulator SNESa to ZSNES. Smile
Reply
Powodzenia życzę -wszak sam bardzo lubię 8 i 16bitówki- w prowadzeniu tematu, jednakże wróżę mu szybki upadek. Miałem przyjemność prowadzić taki jakiś czas temu i po ok. 1,5 tygodnia rozmowy ucichły.

Teraz to tylko te eksboksy i fanstejszony fri.
Reply
No niestety, większość dzieciaków patrzy tylko na grafikę. Angry
Reply
No i to bardzo wkurza. Pamiętam jak miałem z 7 lat (?) i grałem w Mario Smile
Reply
Ostatnio sobie tego naściągałam.^^
Reply
Ja kiedyś ściągnąłem na torrentach paczkę ok 930 gier z pegasusa, grałem w to na kompie na emulatorku NesterJ. Teraz zgrałem to na psp i gram. ^^
Mario przeszedłem całe, Super Mario World 9 (ulubiona gierka) też i Adventure Island. Teraz gram w Super Mario World na Snesie.

Domidos

Ja pamiętam jak kiedyś był pogodny śmingus, a ja 6 lat miałem i strasznie chciałem wyjść, ale mama mi nie pozwalała, więc w mario katowałem. Pamiętam jak kiedyś mi i bratu, tata pomagał przechodzić niektóre gry. Dodgy
Jeszcze wcześniej pomagał na PSX'ie dopóki nie zepsuliśmy z bratem. Cool
Reply
Dodgy
dom
Reply
Jejku, ja gram w Pegasusa do dziś. Mam kilkaset gier do tego. Gdy jeszcze komputerów nie było, to siedziałem przed Pegsem pół dnia. Mario, Contra, Myszka Miki i inne niezłe gry ^^
Reply
Sad
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)