Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball na PS3
#1
Temat założony Dla Fanów Dragon Balla posiadających PS3 lub emulatory i nie tylko ma na celu wymienianie się informacjami, dyskusja na temat postaci i porady do gier .

Otóż niedawno zakupiłem Dragon Ball Budokai HD Collection 3 jest to jedna z nowszych (jak nie najnowsza) gra z serii Dragon Ball . Odświeżony Budokai i Budokai 3 dają niesamowite wrażenie jak budokai nie przysparza wielu emocji tak 3 co innego;D. Opis poniżej


Dragon Ball Z Budokai HD Collection obejmuje pierwszą i trzecią część serii konsolowych bijatyk wzorowanych na popularnym na całym świecie anime Dragon Ball. Wydana przez Namco Bandai Games kolekcja HD umożliwia weteranom serii powrót do odświeżonej wersji Budokai, a tym, którzy nie mieli okazji się z nią dotąd zapoznać, daje okazję do nadrobienia zaległości.

Wydany po raz pierwszy w 2002 roku Dragon Ball Z Budokai oferuje 23 grywalne postacie. Tryb fabularny podzielony jest na trzy sagi znane z oryginału (Saiyan, Namekian i Android), a każda zawiera bonusowe poziomy z alternatywnym scenariuszem. W trybie World Tournament toczymy walkę z komputerowymi przeciwnikami w turnieju. Za zwycięstwo otrzymujemy wirtualne pieniądze, które można wydać na odblokowanie nowych zdolności. Tryb pojedynku to indywidualne konfrontacje między dwoma graczami lub graczem a sztuczną inteligencją. W dodatkowym trybie wcielamy się w Hercule’a, niekwestionowanego mistrza sztuk walki, i pokonujemy serię coraz potężniejszych przeciwników. Niektóre starcia określone są specjalnymi warunkami, np. musimy pokonać oponenta w określonym czasie lub zrobić to używając jedynie ciosów specjalnych.

Dragon Ball Z Budokai 3 wprowadza ponad 40 bohaterów znanych z Dragon Ball Z i Dragon Ball GT. Historia obejmuje cztery sagi - Saiyan, Frieza, Cell i Majin Buu, w czasie których dowolnie podróżujemy po mapie podążając za głównym wątkiem lub angażując się w opcjonalnie pojedynki – co warto robić ze względu na zdobywane w nich doświadczenie. Wraz z rozwojem postaci możemy ulepszać jej współczynniki, takie jak zdrowie, energię Ki, atak, obronę, itp. Podobnie jak w „jedynce”, dostępne są tryby pojedynku i World Tournament.

oczywiście grafika w obu wersjach jest podciągnięta do jakości HD

Zapraszam do komentowania oraz do opisu waszych gier Dragon Ball
Reply
#2
..
Reply
#3
Taki temat nie istnieje Cool
Reply
#4
Budokaie to przecież najgorsze Dragon Balle na ps2 Cool Grałem 15minut i mi sie znudziło Big Grin Nie ma porównania do budokai tenkaichi 3 Big Grin
Reply
#5
Cool
Reply
#6
Prawda Budokai słabe ale jak kupisz budakai hd collection masz dwie wersje i potwierdzam 3 o niebo lepsza i ciekawsze story mode a może powiesz mi jak uub'uba odblokuje ?
Reply
#7
Star 
Skoro na pierwszej stronie są tematy o Lolu , Dotcie , Tibii , Minecrafcie itd to czm nie ma być o Dragon Ballu ?

AtUP
Ja gram na ps2 i grałem na ps2 w Budokai 3 (Najgorsze według mnie ) , Infinite World( średnie ) I Budokai Tenkaichi 3 które jest genialne Cool aczkolwiek w Budokai 3 zwykłe grałem 20min sądzisz że warto dać tej grze więcej czasu ?
Reply
#8
wiem ale zauważ że to jest główny temat ps3 a mi chodzi o konkretną serię gier i wymianie informacji na ich temat
Reply
#9
Warto poświęcić dla budokai 3 więcej niż 20min i zarwać nad tym nocke ?
Reply
#10
oczywiście ja gram na story mode już 2 dni z przerwami oczywiście i mogę powiedzieć że postacie można ciekawie rozbudować oraz trzeba się doszukiwać innych postaci i oczywiście jakiś bonus za znalezienie 7kul bo przyznam że Budokai 1 jest trochę nużące
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)