Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball na PS3
Temat założony Dla Fanów Dragon Balla posiadających PS3 lub emulatory i nie tylko ma na celu wymienianie się informacjami, dyskusja na temat postaci i porady do gier .

Otóż niedawno zakupiłem Dragon Ball Budokai HD Collection 3 jest to jedna z nowszych (jak nie najnowsza) gra z serii Dragon Ball . Odświeżony Budokai i Budokai 3 dają niesamowite wrażenie jak budokai nie przysparza wielu emocji tak 3 co innego;D. Opis poniżej

Dragon Ball Z Budokai HD Collection obejmuje pierwszą i trzecią część serii konsolowych bijatyk wzorowanych na popularnym na całym świecie anime Dragon Ball. Wydana przez Namco Bandai Games kolekcja HD umożliwia weteranom serii powrót do odświeżonej wersji Budokai, a tym, którzy nie mieli okazji się z nią dotąd zapoznać, daje okazję do nadrobienia zaległości.

Wydany po raz pierwszy w 2002 roku Dragon Ball Z Budokai oferuje 23 grywalne postacie. Tryb fabularny podzielony jest na trzy sagi znane z oryginału (Saiyan, Namekian i Android), a każda zawiera bonusowe poziomy z alternatywnym scenariuszem. W trybie World Tournament toczymy walkę z komputerowymi przeciwnikami w turnieju. Za zwycięstwo otrzymujemy wirtualne pieniądze, które można wydać na odblokowanie nowych zdolności. Tryb pojedynku to indywidualne konfrontacje między dwoma graczami lub graczem a sztuczną inteligencją. W dodatkowym trybie wcielamy się w Hercule’a, niekwestionowanego mistrza sztuk walki, i pokonujemy serię coraz potężniejszych przeciwników. Niektóre starcia określone są specjalnymi warunkami, np. musimy pokonać oponenta w określonym czasie lub zrobić to używając jedynie ciosów specjalnych.

Dragon Ball Z Budokai 3 wprowadza ponad 40 bohaterów znanych z Dragon Ball Z i Dragon Ball GT. Historia obejmuje cztery sagi - Saiyan, Frieza, Cell i Majin Buu, w czasie których dowolnie podróżujemy po mapie podążając za głównym wątkiem lub angażując się w opcjonalnie pojedynki – co warto robić ze względu na zdobywane w nich doświadczenie. Wraz z rozwojem postaci możemy ulepszać jej współczynniki, takie jak zdrowie, energię Ki, atak, obronę, itp. Podobnie jak w „jedynce”, dostępne są tryby pojedynku i World Tournament.

oczywiście grafika w obu wersjach jest podciągnięta do jakości HD

Zapraszam do komentowania oraz do opisu waszych gier Dragon Ball
Reply
..
Reply
Taki temat nie istnieje Cool
Reply
Budokaie to przecież najgorsze Dragon Balle na ps2 Cool Grałem 15minut i mi sie znudziło Big Grin Nie ma porównania do budokai tenkaichi 3 Big Grin
Reply
Cool
Reply
Prawda Budokai słabe ale jak kupisz budakai hd collection masz dwie wersje i potwierdzam 3 o niebo lepsza i ciekawsze story mode a może powiesz mi jak uub'uba odblokuje ?
Reply
Star 
Skoro na pierwszej stronie są tematy o Lolu , Dotcie , Tibii , Minecrafcie itd to czm nie ma być o Dragon Ballu ?

AtUP
Ja gram na ps2 i grałem na ps2 w Budokai 3 (Najgorsze według mnie ) , Infinite World( średnie ) I Budokai Tenkaichi 3 które jest genialne Cool aczkolwiek w Budokai 3 zwykłe grałem 20min sądzisz że warto dać tej grze więcej czasu ?
Reply
wiem ale zauważ że to jest główny temat ps3 a mi chodzi o konkretną serię gier i wymianie informacji na ich temat
Reply
Warto poświęcić dla budokai 3 więcej niż 20min i zarwać nad tym nocke ?
Reply
oczywiście ja gram na story mode już 2 dni z przerwami oczywiście i mogę powiedzieć że postacie można ciekawie rozbudować oraz trzeba się doszukiwać innych postaci i oczywiście jakiś bonus za znalezienie 7kul bo przyznam że Budokai 1 jest trochę nużące
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)