Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 2.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z grą
Witam kupiłem sobie dzisiaj gazetkę Cd-Action w której były 2 gry.
Wszystko ładnie pięknie zaczynam instalację i wyskakuje mi wpisz numer seryjny. OK przepisuje numer z płytki i klikam dalej a tu wyskakuje że kod jest niepoprawny. Nie wiem co dalej robic z drugą grą jest to samo.
Reply
Może źle wpisujesz numer.
Reply
Rada: nie kupuj gazetek z grami, gry z takich gazet rzadko działają.
Reply
Dzięki, zauważyłem że literka która wygląda jak V na prawde jest literką Y
Reply
Czemu niby gry z takich gazet rzadko działają?
Reply
Nie prawdę mówisz.
Reply
Jeśli nadal jest problem to poszukaj numeru seryjnego w necie Tongue
Reply
Akurat gazeciaki to był hit dzieciństwa, te gry, kiedy jeszcze nie miałeś kasy z urodzin, a torrenty były ci nie znane Wink

Ale dzisiaj, jako dojrzały gracz, myślę, że prócz CDA nie ma dobrego pisma o grach i przede wszystkim te ich gierki to czasem niezłe cuda wychodzą z gazetką. Just Cause II, Mass Effect, czekamy na GTA IV Big Grin

Dodam na marginesie, że z instalacją ich gier nigdy nie miałem kłopotu, czego na przykład nie mogę powiedzieć o Black Opsie, który po odinstalowaniu nie chciał się nawet zainstalować, masa pisania do Steama i jakieś błędy systemowe. Finał był taki, że gra smacznie leży zakurzona na regaliku, między dziełami Tolkiena, a studia Ubisoft Big Grin Nietypowo...
Reply
Już wszystko jest okej, jak zauważyłem ten błąd to jest ok
Reply
Chyba chłopcze nigdy cd-action w dłoniach nie miałeś skoro uważasz że gry które dodają nie działają.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)