Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The War Z czyli gra lepsza od DayZ
Stary temat spadł to zakładam nowy.

Moje produkcje z tej gry http://www.youtube.com/playlist?list=PLjmgRzFQOLHNUwx63DnS6y9kCgo9kC_dI&feature=mh_lolz
Reply
Odświeżam.
Reply
Grasz z nami teraz?
Reply
"gra lepsza od dayz" ahhahahaha, rozwaliło mnie to. Nie.
Reply
Przed chwilą zginąłem od zoombie który musiał się perfidnie zrespić za mną. I oczywiście stracony tactical, m16 z 45 nabojami, 3x stanag 45, 2x stanag 30, sig saguer, mtv, night vision civilian Sad
A to wszystko upchnięte w small backpacku. Tak mało miejsca, że musiałem pominąć 3 latarki, 2 młotki, m16 i aa 12.
Reply
Słaba gra.
Reply
Co cię śmiesz?

Josekq:
Ale lepsza od DayZ
Reply
Na razie nie ma żadnej lepszej post-apo gry która ma tak dobry multiplayer więc wybacz ale nie. W dayz są pojazdy, helikoptery, samoloty, milion i jeszcze jeden map, grafika też dobra, dobrze rozwinięty system. A Warz? Taka uproszczona wersja, biegasz i zbierasz przedmioty do tego jest więcej cheaterów od normalnym graczy. Nie, dzięki.
Reply
Kto ci namawiał tych cziterów? Zobacz,że to jest wersja Alpha i pojazdy,inne mapy,zwierzęta zostały zapowiedziane.
Reply
gra nie jestem lepsza od DayZ... nie graliście w DayZ i głupoty gadacie ...
1. DayZ mnie bugów
2. twórca moda nie ciągnie kasy na tym tylko zrobił ten mod dla funu
3. twórcy warz robią wszystko żeby trzepać kase... (market place - kupisz tam melee a jak dojdzie co do czego to będzie broń palna sprzedawana za realne pieniądze)
4. pełno błędów... naprawią jeden i dochodzi 5 nowych
5. okłamali steam że jest to pełna wersja gry ma z 10 map po 100km, a jest jedna ... w czerwcu wyjdzie nowa
6. path z umkami - totalna głupota... będziesz robić sobie np. naprawe broni a ludzie na maksa wezmą zdrowie i będą nie do pokonania

mógł bym więcej pisać, ale nie mam czasu dyskutować z małolatami

img69.imageshack.us/img69/6959/226700screenshots201302.jpg - trawa na ulicy -.- tylko gratulować
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)