Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3.13 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Morrowindem.
Witam. Pobrałem sobie ostatnio The Elder Scrolls III : Morrowind. Po rozpoczęciu grania, byłem dokładnie przy tym jak trzeba wziąć sztylet, na samym początku. Wziąłem tenże sztylet i gdy chciałem go założyć zresetował mi się komp. No więc włączyłem, zrobiłem to 2 raz, ale się nie zresetował. Więc poszedłem dalej, trzeba było założyć pierścien, znów reset przy zakładaniu. Włączyłem grę znów - pierścień, reset. Za 3 razem to samo. Co robić? Dlaczego mi się resetuje ta gra? Za odpowiedź + Tongue
Reply
Information 
(2013-02-11, 12:06:41)Dooves Wrote: Witam. Pobrałem sobie ostatnio The Elder Scrolls III : Morrowind. Po rozpoczęciu grania, byłem dokładnie przy tym jak trzeba wziąć sztylet, na samym początku. Wziąłem tenże sztylet i gdy chciałem go założyć zresetował mi się komp. No więc włączyłem, zrobiłem to 2 raz, ale się nie zresetował. Więc poszedłem dalej, trzeba było założyć pierścien, znów reset przy zakładaniu. Włączyłem grę znów - pierścień, reset. Za 3 razem to samo. Co robić? Dlaczego mi się resetuje ta gra? Za odpowiedź + Tongue

Sam sobie odpowiedziałeś.
Reply
To dlatego, że pobrany?
Reply
Tak. Kup na steamie piracie.
Reply
NIENAWIDZĘ piratów, szkoda paru złotych na grę?! Pff! -.-
Reply
Dobra ludzi nie spinajcie tak. Założę się że każdy z Was przynajmniej raz coś ściągał a teraz pali głupa na forum że jak nie cierpi piractwa.
Reply
Co ma film (KTÓREGO NIE GRAJĄ W KINIE) , a gra? Nie masz kasy kupić - nie grasz.
Reply
Tylko dlatego, że ty ściągasz różne gry z netu nie znaczy, że inni też... -.-
Reply
Czy ja tu wspomniałem o filmie? raczej nie. A co do twojego twierdzenia że jak nie masz kasy by kupić gry i grać jest żałosne bo raczej mała garstka ludzi opiera się przy tym twierdzeniu
Reply
Mała garstka PORZĄDNYCH ludzi! Takich jak ja i Orzemek! Weź wyjdź piracie! -.-
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)