Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PokeWars - Rozmówki o grze.
Serdecznie zapraszam do gry o nazwie PokeWars !
http://pokewars.pl/register.php

Jest to gra przeglądarkowa, polegająca na zdobywaniu, ulepszaniu pokemonów, zdobywaniu odznak, czy walk pomiędzy graczami.

Na początku mamy do wyboru trzy pokemony:
-Squirtle
-Charmander
-Bulbasaur

Dostajemy też:
- 10x Pokeball
- 20x Smakołyk Pokemona
- 10.000 Yenów
- 2x Napój Dr. Oak (Lepiej ich nie sprzedawać, bo nie da się ich kupić w sklepie)

Punkty akcji umożliwiają każdy twój ruch w grze. Gdy chcesz walczyć, polować zawsze wtedy zużywasz te punkty.
Co 30 minut odnawia się 10% maksymalnej ilości punktów.

Miejsca w których możemy łapać pokemony:
Pałac Cameran
Koszt: 5PA
Okolica w okół Placu Cameran jest bardzo spokojna, dlatego można tam spotkać miłe i łatwe do pokonania pokemony!

Wyspa Camomile
Przepiękna wyspa na środku morza Czerwonego. Możesz spotkać tam wiele cennych wodnych Pokemonów, a także znaleźć drogocenne rzeczy, które można sprzedać w sklepie.

Dolina Fennel
Dolina pełna wijących się rzek i gęstych, niezbadanych lasów. Z pewnością znajdziesz tu wiele pokemonów!

Grandpa Canyon
Wymagania: Kompas
Przed Tobą stoi otworem ogromny Kanion Dziadka! Znajdziesz tam mocne, kamienne oraz ziemne Pokemony! Ale uważaj także na pułapki, które czekają w tym miejscu!

Miasto Gringey
Wymagania: Latarka
Mroczne Miasto Gringey, to stare, opuszczone fabryczne miasto.
Łatwo jest znaleźć tam typy trujące, więc uważaj na siebie! Pokemony są wrogo nastawione do ludzi!

Kryjówka Mt.
Wymagania: Mapa do kryjówki Mt.
Dawno temu powstał chaos w pobliskim Parku Przeznaczenia, na skutek którego, wszystkie Pokemony przeniosły się do Kryjówki Mt.! Dlatego znajdziesz tutaj głównie typy ogniste, trawiaste oraz normalne!

Las
Niech nie zwiedzie Cię ten uroczo wyglądający Las! Jest w nim mnóstwo Pokemonów, które tak łatwo nie pozwolą Ci z niego wyjść. Kompas ułatwi Ci poruszanie się po lesie. Sprawi, że podróż w to miejsce będzie zabierać o 1PA mniej.

Palmpona
Przepiękny brzeg czystego morza. Pokemony są przyjaźnie nastawione do turystów, aczkolwiek nie oznacza to, że nie potrafią się pojedynkować!
Niekiedy na dnie morza, możesz znaleźć drogocenne perły!

Doświadczenie pokemona zdobywamy poprzez:
- Wygraną walkę z pokemonem
- Wygraną walkę z graczem
- Trening
- Nakarmienie pokemona przez kolegę/koleżankę.

Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=jyhmLu803p4&feature=youtu.be

O resztę pytajcie jeśli chcecie. Dodgy
Nick w grze - Darxiss
Reply
Zachęcam do gry, mój nick kakami.
Reply
Na początek gry polecam kupować Nestballe.

I zbierać na kompas. Tongue
Reply
Udostępniaj innym link do swojego Pokemona, żeby mogli go karmić. Gdy ktoś nakarmi Twojego Pokemona to jego doświadczenie wzrasta! Twój Pokemon może zdobyć do 50exp dziennie!

Jeśli dzięki temu ma ewoluować , to chyba nie zagram.
Reply
Na początku to mi trochę pomagało, ale teraz nie używam tego wcale. Czasu szkoda, a exp dobrze leci w lesie. Tongue
Reply
Photo 
Ja mam 2 poki w drużynie które owulowałem poprzez wbicie odpowiedniego lvla i nie wysyłałem w tym celu żadnych refów.
Reply
Video 
Próbowałeś bramek proxy? Tongue
Reply
Odświeżam.
Reply
Dzięki Smile

Pierwszy boss pokonany. Smile
Reply
Ja pierwszefo pokonałem 1 pokemonem Big Grin Ale drugi za mocny mam 15 lvl a poka koło 22 i nie mogę go zjechać a mam w dodatku 5 poków 23-28lvl Angry
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)