Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ściągnięta gra się zacina, niemożliwe, HELP !
Witam, dzisiaj rano ściągnąłem sobie gierkę, a mianowicie Stunt GP. Ściągnęła mi się w pliku .nrg czyli musiałem ściągnąć program Deamon Tools i za pomocą niego otworzyć ten plik i zainstalować grę. (tak wyczytałem). Tak też zrobiłem, i wszystko ładnie się zainstalowało. Ale jak wchodzę do gry to co 3 sekundy mam taką lekką zacinkę. Kiedyś miałem tą grę na płycie i mi się nie zacinała, wszystko było ładnie, ale płytę gdzieś zgubiłem, a teraz naszła mnie ochota, żeby sobie w nią pograć to ściągnąłem. Grę ściągałem z pewnego forum od jakiegoś uzytkownika. No ale skoro mi nie działała to usunąłem, i postanowiłem ściągnąć od innego użytkownika, myślałem, że może z tamtą było coś nie tak i teraz będzie dobre, jednak nadal to samo.. Ścina się co 3 sekundy... A to jest prkatycznie niemożliwe, bo gra ma bardzo małe wymagania, a ja mam w miarę dobry komputer, przykładem jest np. że gra Wiedźmin 2 : Zabójcy Królów działa mi bez zarzutu...
Proszę o pomoc !
Reply
Shocked 
A jednak jakbyś spróbował obniżyć ustawienia graficzne gry, lub zmień rozdzielczość.
Reply
Nadal to samo ;c Ustawiłem wszystko na najniższe.. I nadal się ścina co 3 sekundy.
Reply
Odpal jako administrator.
Reply
Smile 
Jak chcę odpalić jako administrator to mi wyskakuje jakiś błąd :

"Nie można zalogować się do :
Błąd logowania: Ograniczenie konta użytkownika. Do możliwych przyczyn należą: niedozwolone puste hasła, ograniczenia godzin logowania lub wymuszanie ograniczenia zasad."
Reply
Thumbs Up 
Kup oryginal... piracie.
Reply
Miałem, lecz zgubiłem ;c Zresztą jak czytałem teraz, niektórzy też mają takie problemy, nawet na oryginalnej wersji z płyty.. Niby potrzebny jest starszy directx bo w wymaganiach jest napisane, że potrzebny directx 7.0 a ja mam najnowszego, chciałem pobrać tego 7.0, lecz jest on na windowsa 98 a ja mam xp... Więc już nie wiem co mam zrobić, żeby się nie cięło ;c
Reply
Question 
(2013-02-03, 17:40:13)Kaziool Wrote: Miałem, lecz zgubiłem ;c Zresztą jak czytałem teraz, niektórzy też mają takie problemy, nawet na oryginalnej wersji z płyty.. Niby potrzebny jest starszy directx bo w wymaganiach jest napisane, że potrzebny directx 7.0 a ja mam najnowszego, chciałem pobrać tego 7.0, lecz jest on na windowsa 98 a ja mam xp... Więc już nie wiem co mam zrobić, żeby się nie cięło ;c

I to jedynie Cię ratuje przed wetknięciem knebelka do pyszczka, bo trudno mieć pewność, że nie miałeś i nie zgubiłeś Tongue
Niemniej, temat pozwolę sobie zamknąć, jako, że dotyczy wersji nieoryginalnej, jak sam przyznajesz.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)