Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bloodmoon - temat dyskusyjny.
Bloodmoon - temat dyskusyjny.
Będziemy tutaj rozmawiać o grze przeglądarkowej Bloodmoon.
Jeżeli macie jakiś problem, pytanie, lub jeśli chcecie się czymś pochwalić, tudzież podzielić, proszę pisać. Ogółem mówiąc jest to temat dyskusyjny dotyczący tej gry.

Krótki opis gry:
W fantastycznym świecie rodem z pokręconego umysłu twórców świata Arkanum toczy się walka pomiędzy śiłami zła i … właśnie, chyba dobra? W każdym razie możemy się wcielić w rolę wysysacza krwi dziewic czyli wampira, chorego na lykantropię człowieka – wilkołaka lub w największego twardziela, który na nich poluje – łowcę potworów.

Sposób rozgrywki jest podobny do tego, który znamy z Shakes & Fidget, więc nie ma strachu, że się w tym nie połapiemy. Jednakże w porównaniu do swojego poprzednika gra Bloodmoon wyewoluowała w coś lepszego. Każda postać ma swoje cechy rasowe, które dają jej większe bonusy niż pozostałym, jednak weterani sfgame mogą się zdziwić tym jak niektóre cechy działają

W razie chęci uzyskania większej ilości informacji, proszę pytać. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Reply
O co w tej grze chodzi w ogóle?
Reply
Opisałem tą grę w pierwszym poście, poczytaj. Ewentualnie w razie potrzeby mogę trochę ten opis zmodyfikować, coś dodać, ująć. ^^
Reply
Jak prezentujesz grę to podaj podstawowe informacje, a nie "sprawdź sobie". Za takie coś - dostajesz. Dodaj informacje a cofnę.
Reply
Znowu podróba sfgame Angry
Reply
Czy ja wiem... Można powiedzieć, że forma bardzo zbliżona do sfgame, jednak fabuła jest nieco inna. W sfgame nie podobały mi się przesadzone przedmioty i ich nazwy. Z jednej strony zbroja i miecz, z drugiej kaczuszka do pływania, czepek do kąpieli na głowę i wyrzutnia jakichś kurczaków. If ya know what i mean. ^^
Reply
Bug 
Niezła gra. Mam 10 lvl łowcą na razie. Może stworzę jakiś poradnik.
Reply
grałem, słaba, sf lepsze
Reply
Zacząłem grać grałem kiedyś Big Grin
Reply
Może ktoś chciałby się czymś pochwalić, lub podzielić z nami? Proszę, śmiało. Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)