Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 1.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CombatArms - dyskusja
#1
Witajcie strusie! <3
Dzisiaj chciałbym przedstawić wam grę w którą od dłuższego czasu gram, bodajże od 2 lat, a zwie się ona Combat Arms. Więcej info o niej.


Combat Arms to typowa strzelanka MMO, której akcja rozgrywa się z perspektywy pierwszej osoby. Wyróżnia się całkiem dużą społecznością skupioną wokół gry i pokaźnym arsenał broni z którego można korzystać w czasie rozgrywki. Jeśli lubisz produkcje tego typu, to koniecznie sprawdź Combat Arms.

Rozgrywka w Combat Arms polega na walce dwóch przeciwnych drużyn. Gracz dostaje do dyspozycji ogromną ilość broni do wyboru oraz kilkanaście świetnych trybów gry. Wśród nich znajdziecie takie klasyki jak Capture The Flag czy Deathmatch. Najciekawiej jednak wyglądają oryginalne scenariusze Combat Arms takie jak np. Quarantine Regen, gdzie można zostać członkiem drużyny zombie z zadaniem zainfekowania drużyny "ludzkiej".

Grafika wygląda zadowalająco, ale jeśli szukacie estetycznych uniesień, to tutaj ich na pewno nie znajdziecie. Silnik ma już swoje lata, a na rynku znajdują się gry zdecydowanie lepsze pod względem wizualnym. Największą siłą Combat Arms jest jednak nie grafika, a ciekawe tryby gry i duży wybór broni.

Combat Arms to świetnie wyprodukowana gra, która ma rzeszę fanów i aktywną społeczność. Jeśli więc szukasz dobrze wykonanej gry FPS, to wypróbuj Combat Arms. Nie zawiedziesz się na niej!

Zapraszam do dyskusji.

Informacje:
combat-arms.softonic.pl/
Reply
#2
Słyszałem. To tam można było modyfikować bronie?
Reply
#3
Tak, powiem jeszcze, że na pewno rozgrywka jest ciekawsza + lepsza grafika niż w CS, ale powiedzmy sobie szczerze, CS to CS. ^^
Reply
#4
Taak spoko gierka grałem w nią jakieś 2 tygodnie i o niej zapomniałem.Poznałem ją grając w tf2 bodajże była misja na nóż dla spy
bardzo go chciałem więc pyknąłem w tą gierkę i powiem szczerze wciągnęła mnie.Polecam =]
Reply
#5
Można tam jezdzic pojazdami?
Reply
#6
Nie.
Reply
#7
Grałem, taka se.
Reply
#8
Grałem w CS'a i wg. fajna gra, ale wolę Crossfire.
Reply
#9
To jest taki jakby CS z pomieszanymi elementami CODA.Inaczej to jest cs i cod razem dla ludzi bez możliwości wydania pieniędzy na grę.


Spoko filmik: http://www.youtube.com/watch?v=WVBQdE7NIpM
Reply
#10
Czyli polecacie gre?Fajna jest zabawa?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)