Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mortal Kombat - temat ogólny
Joł.
Tak siedząc i rozmyślając nad sensem życia przypomniała mi się gra Mortal Kombat. Wydaję mi się Ona tak znana, że chyba każdy w nią grał. Postanowiłem założyć temat, w którym możecie opowiadać o swoich fatality, combo, obojętnie na jaką platformę. Nie wierzę, że ten temat przejdzie, ale spróbować można. Smile
Reply
Scorpion dla mnie najlepszy. Big Grin
Reply
ja grałem gdzieś tak w 2000r pamientam te emocie jak z bratem walczyłem tym co jak zdejmuje maskę to mu czszka płonie :zombi
Reply
Raidenem mi się fajnie grało, ale fatality na klawiaturze ciężko mi było nim zrobić. Big Grin
Reply
Ja raz na PS3 grałem w MK: Armageddon chyba, to zrobiłem Savage Fatality, chociaż nie wiedziałem jak to zrobiłem. Cool
Reply
albo jak tym z piorunami nawalałem jak się on nazywa???on był niezły Tongue
Reply
Brick 
Ja gram na PS2, powiem, że taka sobie jest... lepiej na kompie, klasyka gatunku jak NFS: Porsche. >.<

Atup
To Raiden był. Big Grin
Reply
Raiden, też dobry... Sub-Zero mi się podobał, bo mógł wysłać pocisk zamrażający. Big Grin
Reply
Albo Liu Kang z tymi swoimi kopniakami. Tongue I Fatality też miał niczego sobie.
Reply
Question 
Ooo tak Liu był dobry... Wink Kurde, szkoda, że już mało pamiętam bo dawno w to grałem, ale gra epic. Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)