Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Playstation , Playstation 2 rozmówki :3
Witam wszystkich miłośników tych starszych konsolTongue Tutaj chciałbym rozmawiać o nich , o grach itd :3 niech każdy się pochwali co posiada : 3 Ja aktualnie jestem posiadaczem Psx (Nie mylić z Psone Smile ) I ps2 z 15 grami i 2 kartami pamięci z wgranym Free Mcbootem :3 Aktualnie katowałem gre Tekken Tag Tongue Zamierzam się zabrać za jakąś część SSX ale zastanawiam się jaka najlepsza :3 potrafi ktoś doradzić ?
Reply
PSX to nie to samo co PS czyli PS1? O_O
Reply
Nie wiem czemu , ale wydaje mi się , że te PS odeszły w zapomnienie Cool
Reply
Ps one to pomniejszona konsola playstation 1 , ale jako że sony widziało że już na tym mało zarobi to stworzyła do tego wyświetlacze które można podłączyć itd , przez co psone można zaliczyć do konsol przenośnych :3 Możesz grać i przy telewizorze i np na podwórku tak jak z psp Tongue
Reply
Brick 
PSX... Tak... Wciąż posiadam, w oryginalnym kartonie, który jest niestety nieco uszkodzony. Heh. Oryginalne kable, ta cudna miniaturka i jeden oryginalny pad - mniejsza wersja bez gałek do kontrolowania. PSX... Spędziłem przy nim dużo wspaniałego czasu podczas zimowych dni i upalnych wieczorów.

Kolekcja gier...
Na pierwszym miejscu zawsze miałem C&C: Red Alert. Kochałem tę grę, tą strategię, różnorodność, zawrot akcji. Ukochaną mapą były takie małe kwadraciki połączone kamiennym mostem. Kampanie przeszedłem kilka razy - były CD1 i CD2. : )

Crash 1, Crash 2, Crash 3, Crash: Champions (chyba) i Crash Cars. Nie pamiętam jak dokładnie się te gry nazywały, ale przeszedłem wszystkie, kilka razy. ^^

Diablo I. Tak... Jedna z najlepszych gier na PSX, grałem ze starszym wujkiem w trybie multiplayer na jednym ekranie - pamiętam, że zawsze jak zaczynaliśmy grę od nowa, to modliłem się by przed wejściem do katakumb nie było tego zdechłęgo gościa, bo wtedy na poziomie 2 nie było bossa. Big Grin Chociaż i tak najgorszy był sam Diablo i jeszcze ten niewidzialny, co się teleportował. Cool

Tekken3. Wygrałemw tekkena miejskie zawody mając chyba 9 lat. Cool Hwoarang rlz. Teraz co jakiś czas odpalę tę gierkę aby przypomnieć sobie skille i odblokować unikalne stroje u niektórych postaci.

Storms2? Nie pamietam jak to się dokładnie nazywało. Jeździło się na skuterach i ścigało. Cudna gra, ale nigdy nie przeszedłem 7 i 8 mapy, i nie dowiedziałem się co jest dalej. Po jakimś czasie musiałem oddać już grę.

C-12! To też cudna gra. Tyle broni! Tyle emocji! Bosz... *.* Aż pograłbym w tę grę od nowa, przechodząc to wszystko jeszcze raz, pokonując od nowa tych samych przeciwników, zdobywając nowe bronie i zestrzeliwując kolejne statki latające przeciwnika. Klasyg. Nie muszę go raczej dłużej opisywać. Przeszedłem całego kilka razy. ^^

Warcraft2 ? Coś w ten deseń. Wybitna strategia, chociaż mało urozmaicona. Szło zniszczyć wroga w trybie wolnym podstawowymi i najtańszymi jednostkami. Ale i tak jest świetna, wszystkie 4 kampanie przeszedłem do końca.

Resident Evil. Jako małolat strasznie bałem się w to grać. Na ogół patrzyłem jak robi to starszy wujek. Dzisiaj jednak nie jestem zadowolony z tego, że bałem się odpalić tę grę.

Euro 2000! Tak! Polską potrafiłem wygrać wszystko. Mój najlepszy wynik to chyba 9:0, jednak nie dam sobie za to ręki uciąć. Big Grin

Było jeszcze dużo gier, chociażby takie, gdzie latało się samolotami i wykonywało misje. Gier miałem dużo, kiedyś w mieście co drugi miał tę konsolę więc było w czym przebierać. Gdy pierwszy raz włączono mi konsolę, było to jak w filmowej scence. Dzieck oseidzące po turecku na dywanie - włączenie konsoli - czułęm się jakby Bóg mnie oświecił, takie cudne światło. Big Grin
Ach... Piękne czas. No, posiadam jeszcze jedną kartę pamięci gdzie są moje wszystkie ukochane save'y. Cool

Myślę, że to wszystko. Joł! Big Grin
Reply
co myślicie o tej konsoli? http://allegro.pl/play-station-2-i3175713290.html
Reply
Kiedyś miałem PS 1 ... to były czasy Cool a ulubione gry z tego co pamiętam to Crash Bandicoot i Gran Turismo 2 Tongue

Dzisiaj mam już tylko PS 3, a chętnie powróciłbym do 1 Tongue
Reply
Odświeżam ;x
Reply
aktualnie mam 2x ps1,ps2,ps3 oraz PSP myślę nad kupieniem PSX do kolekcji Big Grin Myślę że ps4 to już nie to wg mnie to dotyk w padzie to już nie to samo , nie dziwię się że gracze konsol się buntują.

Moje ulubione gry:

PS1

Tekken 3 , Crash , Rayman 2 ,Gran Turismo 2 , Symphon Filter

(nw czy nazwy dobrze napisane )

PS2

Tekken 5 , NFS (wszystkie częśći) , GTA (równierz wszystkie częśći) , i Fifa

PS3

Call of Duty , Tekken 6 , gran turismo 6 , Medal of Honor

PSP

Tekken , Lamecraft (moja własna wersja) , GTA , Medal of Honor
Reply
To jeszcze nie ta technologia była by można było grać na podwórku. Te PS One podłączało się do zapalniczki w samochodzie i się grało Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)