Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgorsze gry wszechczasów
Witam, przypadkowo włączyłem ciekawy film na you tube pt. ''Najgorsze gry wszechczasów'' (nie będę ryzykował podaniem linku, bo są tam wulgarzymy) Wzorując się na tych filmach, jaka jest waszym zdaniem najgosza gra, która powstała na PC? Tongue
Reply
Thumbs Down 
Sugerujesz sie filmikami? Twoja wlasna opinia musi byc taaaaaka wielka.

Dark Souls. Gra sama w sobie jest dobra ale wydanie na pc beznadziejne. Nie ma kontrolera to nie ma przyjemnosci grania ;_;
Reply
Najgorszą grą w jaką grałem jest S.O.E Operation Avalanche. Brzydka grafika, w ogóle zero fabuły, dziadowska muzyka. Coś okropnego Angry
Reply
Star 
Najgorsza gra w jaką grałem to chyba był Gothic 4 Arcania... 0 fabuły, brak nawiązania do poprzednich części Gothica... Jeszcze grałem w maluch racer'a ... strzeżcie się tej gry bo też jest jednym z największych syfów ever Cool
Reply
Podajesz gry za pc z 2000 roku ? Jak można porównywać grafikę gry 2013r do 2000r ? Angry
Reply
wszystkie te gry, stare gry są świetne, ja pamiętam jak grałem w maluch racer to ta grafika była dla mnieświetna.. co wy chcecie? te gry mają swój urok i wcale nie są najgorsze.
Reply
Terraria- dla mnie najgorsza gra. Wszystko [według mnie!] jest w niej beznadziejne ;_;
Reply
Amnesia!!! Uważam, że jest najgorsza, gdyż zmieniałem przez nią bieliznę 4x w ciągu nocy. Tongue

A tak serio to według mnie seria Fifa. nie chodzi mi o grafikę, tylko o styl poruszania się piłkarzy, wlatywanie w siatkę, bugowanie, kibice to kropki. nowsze wersje to już jest poprawa, lecz jeszcze do ideału troszkę brakuje. Aczkolwiek coraz bliżej.
Reply
Dla mnie maluch racer był słaby, bo od małego grałem w NFS, gdzie był dużo, dużo lepszy model prowadzenia pojazdu i dużo lepsza grafika.

Do najgorszych gier zapomniałem dodać jeszcze Fify czy innych "piłkarskich" gier, czemu? Bo są one nudne, ciągłe monotonne bieganie za piłką, zawsze identyczny stadion tylko nieco zmieniona oprawa graficzna, a jedyne co zmienia się w serii Fify to piłkarze. Za taką grę nie dałbym nawet 10 polskich złotych Cool
Reply
Uprising 44
Gra maiła pokazać epickość polskiego powstania, a tylko je ośmieszyła...

Mythruna (klon MineCraft) -Bo twórcy myśleli, ze realistyczna grafika i kwadratowe otoczenie idzie ze sobą w parze.... -,-
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)