Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry Blizzarda Starcraft/Diablo3/Worldofwarcraft
[center]Witajcie!
Chciałem z wami pogadać o różnych grach blizzarda takich jak SC, diabolo czy WoW. Jeśli ktoś z was posiada jakąś z tych gier (np SC) to niech poda battle tag/nick więc ja może przedstawię siebie

Gram w StarCraft 2 Wings Of Liberty i w Diablo 3
W SC2 mam brąz i pne się w góre Tongue
W diablo 33 lvl chyba DH.
Nick : Tansky
Battle Tag : marktansky#2733

Aktualnie szukam jakiejś osoby która by pograła ze mną w StarCrafta .. Forever Alone Tongue
Reply
Jest temat ogolny od gier.
Dodatkowo Diablo 3 jest bardzo slabe w porownaniu do dwojki(Kupilem i ukonczylem d3).
Reply
Ja D3 skomentuje tak: Przeszedłem, nie na wszystkich poziomach ale przeszedłem.. iii.. Denerwujący jest cały akt 2, motyw jak w D2. Łatwiejsza rozgrywka przez identyfikacje i wracanie, szczerze? Nie użyłem ani razu tych teleportów co się aktywuje (poza tym co do questa trzeba było)

Edit:
Ogólny od gier, a tu mamy takie wąskie koło Blizzarda... Gdzieś trzeba go pojechać za zepsute D3.. Angry
Reply
World of Warcraft, serwer Burning Legion, nick Ofkorse (alliance). Zapraszam Smile
Reply
Jak Diablo to tylko II. Pamiętam jak grało się całe dni i zacieszało jak miało się jakieś dużo warte runy. ^^
Jakoś odechciało mi się grać i od jakiegoś czasu nie gram. Jedyne co mnie wkurzało to resety. Kiedyś miał być rzekomo ostatni reset i co? Jednak nie był ostatni. To przez to właśnie mi się grać lekko odechciało. Tongue
Reply
A w sc nikt? :< Bo nie mam z kim grać Tongue
Reply
Ja, ale obecnie przerzuciłem się na wersję Heart of the Swarm.

Jakby co, pisz: WarMachine #139
Reply
Nie wiem jak można stworzyć temat o grach Blizzarda i nawet nie wymienić Warcrafta III: RoC i TFT...
Reply
Jest wymieniony World of Warcraft, czyli pod względem fabularnym rozwinięcie historii z RoC i TFT.
Reply
Pod względem fabularnym to i koszykówka do nożnej jest podobno, a bo piłka okrągła, a bo i tu i tu punktuje się w dwa miejsca na przeciwko siebie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)