Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygraj gre na Steam!
Witam wszystkich!

Ostatnio znajomy polecił mi stronkę Playblink tworzoną przez społeczność posiadaczy platformy Steam. Przejdę od razu do rzeczy Tongue ludzie umieszczają gift kody do różnych gier steamowych i każdy może brać udział w losowaniu tych gier. Od razu powiem, że nie każdy może założyć tam konto, ponieważ jest wymóg aby dane konto było coś warte (min. 200$ chyba). Podczas rejestracji pokazuje się ile twoje konto steamowe jest warte i jak uda się przebrnąć przez prostą rejestracje to znaczy, że można grać o gry Smile

Wystarczy założyć konto, zalogować się i z działu Active giveaways wybrać swój poziom (Lvl:1 Tongue) i "blinkować" Smile punkty tam się zdobywa 1 co godzinę, a za zdobyte achivmenty dostaje się je dodatkowo np. po 20 Wink Dodam jeszcze, że można zwiększyć swoje szanse w losowaniu. Przy blinkowaniu serwer automatycznie losuje 2 minigierki (bubble i puzzle). Im więcej punktów się zdobędzie tym większe szanse na wylosowanie Smile Codziennie dodawanych jest kilkanaście gier Wink znajomy z uczelni wygrał tam już 30 gierek Smile

Link mam w profilu,
jeżeli ktoś nie ma ochoty:
http://playblink.com

W razie jakichkolwiek pytań - pisać Smile
Reply
Music 
Refilnki są zakazane.
Reply
No właśnie, do tego człowiek z KB daj ref. Big Grin
Reply
Your Steam™ account has been verified, with 18 games, valued at $229.85

LoL Cool
Reply
KB za nic (czyli legendy, sł), czyli jakieś 60% członków. Tongue
Reply
Tak? Podczas zakładania tematu nie zauważyłem wzmianki o zakazaniu wklejania ref linków. Jeżeli moderator uzna to za niestosowne - zostanę ukarany i usunie link.
Reply
Wystarczy edytować post chłopie. Big Grin
Reply
(2013-03-16, 12:57:13)Achmed Wrote: Tak? Podczas zakładania tematu nie zauważyłem wzmianki o zakazaniu wklejania ref linków. Jeżeli moderator uzna to za niestosowne - zostanę ukarany i usunie link.

Z regulaminu
Reply
Pokaż mi wzmianke o zakazaniu w offtopicu wklejania reff linków, to obiecuje, że usunę Smile
Reply
Your Steam™ account has been verified, with 20 games, valued at $227.84

Wow, zapłaciłem za te gry łącznie jakieś 30 zł. Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)