Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ikariam
Witajcie, nie znalazłem tematu o tej grze, a jest super.

Quote:Ikariam jest darmową, powstałą w 2006 roku, strategiczną grą internetową, opartą na przeglądarce internetowej, należącą do gatunku MMOSG.

Świat podzielony jest na kilkadziesiąt archipelagów, każdy archipelag składa się z kilku wysp, na każdej wyspie znajduje się do szesnastu (początkowo dziesięć) + jedno do wykupienia za "ambrozję" sterowanych przez graczy osad.

W rozgrywce w położono nacisk na współpracę, handel i dyplomację. Na każdej z wysp jest dostęp do drewna (podstawowy surowiec) oraz do jednego z czterech surowców luksusowych (wino, marmur, kryształ lub siarka) – dlatego początkowy rozwój imperium jest w dużym stopniu uzależniony od szybkiego kontaktu z sąsiadami i sprawnej wymiany dóbr. Gracz nie rozwija swojej własnej ekonomii – zamiast tego, wszyscy gracze na danej wyspie posiadają i rozbudowują wspólny: tartak, winnice, kamieniołom, kopalnię kryształu i kopalnię siarki za pomocą drewna. Militarny aspekt rozgrywki jest utrudniony ze względu na obecność magazynów utrudniających rabunek oraz wysokich kosztów wypraw wojennych (Skopiowane z http://pl.wikipedia.org/wiki/Gameforge_AG )

Mam nick Mesz, gram na świecie Kappa. Zapraszam was do przyłączenia się do tej gry.
Piszcie swoje nicki i świat w którym gracie.

Wzór:
Quote:
Nick:
Świat:
Punkty:
Reply
Świat: Kappa
Nick: tis_2332
Punkty: 299.263
Reply
Nieźle.
Reply
Exclamation 
Grałem w nią parę razy, głównie z nudów. Gierka ma swój specyficzny klimat i warto się zarejestrować ale na dłuższą metę staje się strasznie monotonna.

Zawsze pykałem na świecie Omikron pod nickiem Kamil Smile Z tego co pamiętam ilość punktów wahała się od 90 do 100 tysięcy.
Reply
Na Eta mam 450k punktów a na Psi mam 1k600 bo dopiero tam zaczynam. Na Ecie jestem w najlepszym sojuszu na serwie czyli U-D.W Ika ogólnie gram już z półtorej roku a nawet więcej.
Nick na obu sojuszach-Braahek.
Reply
przestałem grać miałem jakieś 34k punktów a potem przestałem bo była nudaa zawsze jak zakładałem miasto to natrafiałem na wino lub siarke a ja chciałem zawsze marmur lub kryształ Cool
Reply
Jak trafiłeś na marmur - cud Big Grin

Gram na Chi. Nick : MięsnyJeż

punktów z 20k , 5 miast Smile
Reply
Ja właśnie mam na wyspie marmur Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)