Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SimCity *2013* Wasze opinie
Quote:SimCity to kolejna część słynnej serii, symulacji życia i rozwoju miasta, tworzonej przez firmę Maxis już od ponad dwóch dekad. Gracze wcielają się w burmistrza nowo powstałego miasta. Ich nadrzędnym zadaniem jest zajęcie się rozwojem gospodarczym, ekonomicznym, handlowym oraz zagospodarowaniem przestrzennym tak, by uatrakcyjnić miasto i w przyszłości stworzyć z niego wielką metropolię. Na piątą odsłonę cyklu przyszło graczom czekać 10 lat, jednak twórcy gry starali się nadrobić ten długi okres sporą ilością innowacji, które można znaleźć w SimCity. Są to: nowy silnik graficzny, większe zależności pomiędzy poszczególnymi elementami miasta oraz interesujące rozwiązania w kwestii rozgrywki sieciowej. Zgodnie z tradycją także i to SimCity pozwala zesłać na stworzone miasto katastrofę naturalną, np. trzęsienie ziemi, deszcz meteorytów, złego jaszczura lub - to nowość - inwazję zombie które ostatnio są popularne na rynku gier. Od czasu do czasu przytrafiają się one również samoczynnie, a ich pojawienie się zależy od umiejętności gracza. Warto dodać, że tytuł wymaga stałego połączenia z internetem, a nagły brak dostępu do sieci lub usługi Origin, udaremnia zabawę (w momencie wyjścia z gry region zapisuje się).

Quote:Ocena według CD Action:
Grywalność: 9
Wideo: 8
Audio: 7

Quote:Cena w Empiku: 160PLN

Quote:Ten temat został stworzony specjalnie dla tej gry abyśmy mogli wymienić się opinią o niej jak i poglądami o "starszych" częściach tej gry.

Moje zdanie jest takie: Gra może i jest wciągające lecz po paru godzinach ciągłego grania pewnie nudzi się tak jak "starsze części", a cena jak na taką grę jest zdecydowanie za wysoka. FarCry 3 z tego co pamiętam był tańszy, choć mogę się mylić. Pieniążków na tę grę na razie wydawać nie będę, gdyż nie uważam żeby mogło mnie to na tyle wciągnąć.

Chciałbym poznać wasze zdanie, więc do roboty! Tongue
Reply
- jednowyrazowe typu: Telefon/Karta graficzna/Monitor/Gra
Qriry nadchodzi.
Reply
Question 
Widziałem reklamę w TV i już mogę ocenić, że gra ma bardzo przestarzałą grafikę. Cena 160zł jest całkiem z kosmosu! Da się to już wyrwać za około 150zł, ale to i tak dużo jak na grę z PC. Confused
Reply
Fajna ale mogę za darmo grac na fejsie w CityVille i mam prawie to samo za darmo, za SimCity dałbym 20 zł w biedronce nie więcej.

Mały obszar do budowania, ciągłe problemy z logowaniem, mało budowli, wcale nie trzeba myśleć.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)