Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Castle Crashers
Witam chciałbym wam zaprezentować grę "Castle Crashers" jest to typ rpg z humorem świetna to spotkania z przyjaciółmi oraz do grania samemu ( choć jest to raczej trudne)

Rozgrywka w Castle Crashers nie należy do zbytnio skomplikowanych. Kierujemy się w prawą stronę ekranu i walczymy z kolejnymi przeciwnikami, korzystając z dwóch rodzajów ataków, które możemy mieszać i w ten sposób wyprowadzać combosy. Dochodzi jeszcze możliwość skakania, a także rzucania przedmiotami. Każdy z rycerzy potrafi rzucać właściwe tylko dla siebie zaklęcie związane z jakimś żywiołem (niebieski - lód, czerwony - błyskawica, pomarańczowy - ogień, zielony - trucizna).

Nie zabraknie też broni dystansowych takich jak łuk czy bumerang

Na początku gry jak wyżej jest napisane mamy do wyboru 4 postacie ( z DLC na ps3 dodatkowo 5 wojownik Pink Knight ) lecz podczas przechodzenie kampanii odblokowujemy jeszcze więcej wojowników , można też odblokować ich na arenie.

W Castle Crashers są 3 tryby gry a mianowicie :

Siatkówka: jak sama nazwa wskazuje gramy w siatkówkę max 4osoby w drużynie , danym wojownikiem można zaczarować piłkę na swój atut (np. niebieski zamraża piłkę)

Arena: arena służy do staczania pojedynków FFA lub też TDM można się fajnie potłuc z kumplami Big Grin

Castle Crashers: jest to story mode w którym przechodzimy całą grę na naszej drodze napotkamy silne Bossy jak i słabsze Mini Boss.
W trakcie kampanii zbieramy monety , bronie , animal orb . Dzięki monetom możemy kupić potiony itp. bronie mają statystyki dzięki którym można je porównać i wziąć lepszą , animal orb są to zwierzątka który towarzyszą nam w naszej przygodzie każdy z nich ma inny bonus (przykładowo nietoperz atakuje wrogów co 1,5sec) można je znaleźć w zakamarkach map.

Po zabiciu Mobków/Bossów spadają z nich róże ciekawe przedmioty: monety/bronie/kanapki co ciekawe po zjedzeniu kanapki przybywa nam mięśni i może my zniszczyć niektóre większe przeszkody w misjach

Jak juz było wyżej wspomniane jest to gra RPG więc wbijamy lvl Smile i rozdajemy umiejętności ( Atak , Magia, Obrona, Zręczność).

wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 250 MB HDD, Windows XP/Vista/7/8

jak się ktoś uprze na słabszych też zagra .Gra jest dostępna na PC potrzeba zakupić ją na Steam'ie , na PS3 zakupić w PlayStation Store
oraz na Xbox Live(koszt tej gry 50-60zł dodatki kosztują 7.50zł)

Zapraszam do komentowania i do dyskusji na temat postaci oraz samej gry . Jeżeli ktoś takową posiada chętnie z nim zagram na PS3 gdyż niedawno sam ją zakupiłem (proszę pisać w komentarzach jeżeli chcecie zagrać)

Linki pomocniczy:

Reply
Co do gierki fajna,ale mam za słaby komp żeby mi poszła. ;C
Reply
Zagrywałem się w gry tego studia w podstawówce , mieli 2 super flashówki na portalu newgrounds.

Może uda mi się kupić za itemki w tf2 Big Grin
Reply
Mam Laptopa 2.2 GHZ, 2GB RAM Vista, Pójdzie mi ?
Reply
myślę że tak mogą być przycinki z wczytywaniem i filmami ale gra gładko powinna pójsc

Glorious Knight:
a jaki masz pc ?
Reply
Fajna gra !
Reply
Gra kupiona , zaraz będziemy testować Big Grin
Reply
na jakiej platformie ?
Reply
Steam , na klawaiturce gra się okropnie ;_; potrzeba mi pada.
Reply
Nie wiem czy mi pójdzie ;x mam 2.2 ghz dual, 1gb ram na viscie (o dziwo assassins creed 2 też wymagał 1gb xp/2gb vista i normalnie mi poszedł na średnich), karta 512mb

Jak myślicie, pójdzie mi? jbc. jest to PC (z tego co wiem lapki na takich samych parametrach są 25-40% gorsze od pc)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)