Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smoki Nightwood.
Smoki Nightwood to wieloosobowa gra internetowa, w której użytkownik wciela się w hodowcę olbrzymich gadów. Wraz ze swoją bestią gracz wyrusza w tajemniczą gęstwinę lasu Nightwood, gdzie czekają na niego liczne przygody, skarby i potyczki z potężnymi, magicznymi stworami.

Quote:"Promienie słońca padają ukosem pomiędzy konarami starych drzew. Jesteś i Ty - zwykły szary człowiek w samym sercu magicznego lasu. Wsłuchujesz się w delikatny szum liści - czyżbyś na coś czekał?

Nagle polanę ogarnia mrok - potężny cień kołuje nad Tobą, rwąc powietrze łopotem poszarpanym skrzydeł. Basowy pomruk wprawia Twoje ciało w drżenie, ale... nie boisz się. To Twój smok. Patrzysz z uśmiechem, z jaką gracją to przepiękne stworzenie ląduje i zostawia przed Tobą tajemniczy pakunek. Znasz go, odkąd w Twoich dłoniach spoczęło smocze jajo - pokochałeś je od razu, bo miało kolor Twojej duszy i ciepło snów. Nadałeś mu imię, teraz karmisz go i leczysz rany - on zaś walczy dla Ciebie i rzuca u Twych stóp trofea wydarte niebezpiecznym, dalekim krainom. Widzisz, jak rośnie, rozwija się i zmienia.

I nie jesteś tu sam - to las hodowców smoków. Możesz nawiązać z nimi kontakt, tworzyć nowe światy wyobraźni, wytyczać szlaki handlowe, znaleźć swoje miejsce i zdobyć rangę w Klanie, ale uważaj na słowa - tutaj to, co powiesz, może zaistnieć.

Myślisz, że to bajka? Nie, to miejsce istnieje naprawdę i czeka na Ciebie. Nightwood. Baśń, którą piszesz Ty i Twoje smoki."

Tutaj możecie zadawać pytania dotyczące gry, chwalić się swoimi osiągnięciami, dyskutować o rozwoju gry i radzić innym graczom, lub opisywać własne przygody, które powiązane są ze Smokami z Nigtwood.

Życzę miłej zabawy i pozdrawiam. Smile
Reply
Gram, potrzebuję IV części ostrza ofiarnego do Drakolicza.
Reply
O Boże, grałem w to kiedyś, miałem smoka na ~200 lvl i przestałem...

AtAp: Ty grasz we wszystko, idź stąd! :C
Reply
On mial 60lvl ;-;
Reply
Na poprzednim koncie ;-;
Reply
kiedyś grałem miałem smoka z 40 lvl ale miałem kłopoty z netem i zapomniałem pasów a od nowa nie chce mi się grać
Reply
Czemu jajka nie można wysłać na wyprawę ;_;
Reply
Ile ja w to kiedyś grałem! Huh Jak się wstawało rano żeby nakarmić smoki i wysłać je na wyprawę Cool
Reply
Heh, grałem w to, jeszcze znalazłem fajny bug na którym ładnie zarobiłem Big Grin
Reply
ja mam tam 60lvl smok ognia i nie wiem jak tam zdobyć zbroje Huh
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)