Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MineGonem (grupowe budowanie)
Siemka!!

Mam epicki pomysł na stworzenie mapy całego Gra w grze Minecraft!!
Chodzi o to żeby odwzorować Gra w 3D!!

Zbieram ludzi (dobrych i dokładnych budowniczych) , chętnych i mający troszkę czasu po szkole czy w weekendy.
Kto chce się zapisac, proszę komentować.

Quote:Lista graczy:

• Alon No Fear
• Mamuśka Nieogara:
• Ames Trucia
• farim_pl
• Tihak
• MrocznyMaciej -> Teren
• Danonekk Cool
• Dynamiq

Quote:Plany i rozwiązania

Chcę zbudować Gra począwszy od miasta Ithan. Budowa będzie na świecie super flat, oczywiście Tunel Dream's (w końcu w Gra są jaskinie).
Każdy chętny będzie miał zadanie, jeden będzie budował domki, drugi wnętrza, a trzeci np drogi, formę terenu.
Dla tego muszę mieć ludzi którzy mogą poświęcić czas i będą dokładni w swoich działaniach, więc postanowiłem że ten kto chce pomagać w budowie będzie mi musiał podesłać ss jakiejś swojej pracy Wink.
Aaa jeśli chodzi o nagrywanie budowy, to nagrywał będę ja, tylko jest mały problem.
Mam frapsa i hypercam 2, ale te programy nie nagrywają wystarczająco dobrze, wiec jeżeli znacie jakiś dobry program do kręcenia i odrobił filmu (mogą być to 2 oddzielne programy), dajcie mi znać na forum.

Quote:Dodatkowe info

A więc tak. Budowa będzie w tym miesiącu, po zebraniu odpowiedniej ilości ludzi ustalimy dokładny termin i godzinę spotkania Wink
Jak się "zgramy"?
Otóż otworze server z White-List dla wybranych ludzi (przez Hamachi).
Czy muszę mieć premium?
Nie trzeba mieć konta premium, ale wolałbym ludzi z premium ponieważ fajniej by to wyglądało na filmie Wink.
______
Dla moderów, to nie jest plagiat, mam swój pomysł na grupowe budowanie.
______
Reply
Super pomysł, sama nie wezmę udziału, ponieważ nie mam czasu, ale oczywiście +
Reply
Było już coś takiego ze dwa razy, upadło.
EDIT: po co kursywa, nie da się teraz czytać?
---
Reply
Exclamation 
Mam nadzieję że to nie upadnie, oczywiście troszkę to będzie trwało, ale będziemy budować etapami, a jeżeli ktoś zmieni zdanie, zrobię nabór Wink

Czego ma jej nie być? Mi to nie przeszkadza, jeżeli jeszcze jedna osoba zwróci na to uwagę, zmienię czcionkę Wink

________
Reply
Po co robisz to na Tunneler's Dream, co jest bez sensu? na powyższej flat mapce można budować do 10 kratek wysokości od oryginalnego podłoża, zrób własną custom mapę.

Plus kupujesz serwer? USUŃ TA WSTRĘTNA KURSYWĘ, GOD DAMAGED!
---
Reply
Popieram, głównie zostały zebrane plusy i temat znikał.

Może ten temat będzie inny? Powodzenia Wink
Reply
Kiedy minie moda na MC? Po co ta mapa?
Reply
Mapa jest po to, żeby zająć czas, poza tym niektórzy ludzie lubią grę minecraft i takie coś tobę będzie dla mnie wyzwanie Wink

Thomas Ward:
Robię Tunel Dream's bo chcę żeby wyglądało to naturalnie. Poza tym nie chcę odgradzać poszczególnych map "bedrokiem" tylko szkłem, będzie to wyglądało ładniej, w dodatku na fajnym, w miarę naturalnym i upodobnionym do Gra texturku Wink
Reply
Na Tunneler's Dream nie zbudujesz budowli powyżej 10 kratek, chyba że obniżysz poziom mapy...
Reply
Hmmm racja, zrobię mapę na SP commands Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)