Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gta IV
Witam mam tutaj taki problem. Zakupiłem dzisiaj grę "GTA IV", instaluje, już jest gotowe, usiłuje odpalić, uruchamia się to małe okienko, i nagle jest błąd. Nie wiem co się dzieje. Wymagania mam dobre pod tę grę. Pytałem sprzedawce w emipku. Co może wywoływać ten błąd?
Reply
Jaki błąd ? co jest napisane w tym okienku ? Big Grin
Reply
Chyba najbardziej spotykany błąd. Pisze tam Okno Zostanie Zamknięte. Do wyboru opcje: Nie wysyłaj. Wyślij raport o błędach.
Reply
Ustaw zgodność i uruchom program jako administrator.
Reply
A jak to zrobić, ja zielony jestem w takich tematach... Big Grin
Reply
Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonce GTA 4 i wybierz "Właściwości". Kliknij zgodność i zaznacz "Uruchom ten program w trybie zgodności z" i wybierz Windows XP. Na dole masz opcję "Uruchom ten program jako administrator", zaznacz ją.
Reply
Prawy przycisk na Plik do odpalania gry - właściwości(Uruchom jako admin), zgodności - ustaw w trybie zgodności z WIN7/XP/98
Reply
Sad 
Slide:
No to teraz znów trzeba ją instalować.. : D Dziękuję wam.
Reply
Niech gra służy Big Grin ja również kupiłem z empiku ale mała rada Big Grin

jeśli Ci się nie chce cracka (nie wiem czy dobrze napisałem) a nie chcesz zarysować płytki to wsadź płytę włącz GTA włącz zapis lub nową grę wyciągnij płytę i gra chodzi na spokojnie Big Grin

ja mam już ok miesiąc płytę i ani 1 ryski Smile
Reply
Noi znów problem :< Chcę zalogować się jako administrator, a nie znam hasła, do czego to hasło? Jak je utworzyć? Cool
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)