Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 2.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of duty black ops 2
Witam

Zastanawiam się czy mi pójdzie gra wymieniona w tytule na tym laptopie

http://www.x-kom.pl/p/120754-notebook-laptop-15,6-hp-probook-4540s-i3-2370m-8gb-500-dvd-rw-7hp64xtorba.html

Czekam na waszą pomoc.Oczywiście za udzielenie pomocy daje +
Reply
1. Włącz IE (na innych przeglądarkach nie zadziała)
2. Włącz http://www.systemrequirementslab.com/cyri
3. Wpisz Call of Duty: Black Ops 2
4. Naciśnij "Can you run it"
5. Zaczekaj chwile
6. Zobacz co wyszło Smile
Reply
Na innych przeglądarkach nie zadziała? Śmieszniejszej rzeczy nie widziałem.
A w ogóle czasem to podaje błędne informacje. Kiedy miałem jeszcze jednordzeniowego procka to wg. tego wychodziło, że połowa gier w które śmigałem nie powinna mi zadziałać, właśnie przez procka.
Reply
(2013-03-05, 12:15:31)Q Dance Wrote: Na innych przeglądarkach nie zadziała? Śmieszniejszej rzeczy nie widziałem.
A w ogóle czasem to podaje błędne informacje. Kiedy miałem jeszcze jednordzeniowego procka to wg. tego wychodziło, że połowa gier w które śmigałem nie powinna mi zadziałać, właśnie przez procka.

Dawno tego nie używałem, wtedy mi nie działało i gdzieś czytałem że tylko na IE.

(2013-03-05, 12:15:31)Q Dance Wrote: Na innych przeglądarkach nie zadziała? Śmieszniejszej rzeczy nie widziałem.

Mi też czasem tak pokazywało, ale gra działała. Miałem mniejsze parametry niż były podane w wymaganiach, czasami i tak działało. To pokazuje w przybliżeniu Tongue
Reply
Wasze odpowiedzi mi nie wystarczą
Reply
Na moje oko powinno śmigać na niższych detalach. Dodgy
Reply
lapki z hp są do dupy. Big Grin
Reply
Bankowo, ci pojdzie, mój kolega ma takiego grata, a chodzi mu tylko czasami ma ścinki przy wchodzeniu w jakiś mecz.
Reply
Oj tam Tongue

Ps A bf 3?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)