Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xfire - temat ogólny.
Xfire to program, który nalicza czas przegranych przez nas gier, zapamiętuje servery, na które ostatnio wchodziliśmy.

Kiedyś był taki temat, ale miał już te swoje 60 lat i umarł na zawał. D:

Mój nick na xfire: axeepl

Zapraszajcie mnie, bo nie mam znajomych, którzy mają xfire. Sad
Reply
Korzystam. I przy wolnej chwili dodam cie do friendsów Big Grin Podzielimy się wspólnymi "przegranymi gramy" Big Grin
Reply
Odświeżam, kiedyś tam wejdę zobaczyć ile to się przegrało, niestety z braku czasu, te cyfry nie powalają, ale to chyba dobrze...
Reply
Bug 
Dawać nicki to was pozapraszam Dodgy.
Reply
Pobieram, zaraz dam swój nick.
A można przegrać w painta?
Xfire 2.24 Alpha?
Reply
Widzę, że temat odpadł już i nie ma w nim żywej wiary Big Grin.
Reply
Jaką mam pewność że program przy okazji po kryjomu nie wysyła moich danych panu X z miasta Y w państwie Z ? Dodgy
Reply
Poczytaj wszystko na stronie głównej tego programu. Być może nie znasz angielskiego i dlatego nie wiesz bardzo o co chodzi. Z resztą nie podaje się tam bardzo przybliżonych danych po ostatnich zmianach... A tym bardziej jeżeli chcesz to nie musisz ich podawać, proste!
Reply
Nie chodzi mi tutaj o podawanie danych tylko o program, który może po kryjomu wysyłać jakieś dane bez wiedzy użytkownika. Kiedyś był taki program dla użytkowników NVIDI'i który automatycznie dostosowywał ci detale w grach itd., a jego jedyną wadą było wysyłanie za plecami informacji o użytkowniku danego komputera (nie chodzi mi tu o informacje o systemie ale dokumentach itp.)
Reply
Program funkcjonuje już bardzo długo... ma za sobą wiele lat i do tej pory nikt nic nie przyuważył, nikt nic nie wie. Uważam, iż jest to zaufany program.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)