Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terrath - Gra karciana od zespołu
Jest jeszcze za mało graczy, żeby dobierać do walki po jakichś kryteriach, typu ranking czy level. Gdy tylko będzie graczy więcej, będziesz trafiał mniej więcej na równego sobie. Niestety, beta ma pewne ograniczenia.

Za to nie trzeba się tym przejmować, bo się nic ogólnie nie traci, a jednak coś zyskujesz na przegranej - exp i trochę złota. Spadkiem rankingu się nie przejmuj, to jest dodatkowa rzecz, codziennie liczona od nowa, a ogólny łatwo odrobić, tak więc w sumie bez strat jesteś, nawet jak przegrasz, a odnosisz korzyści.
Reply
Jeszcze popracuj nad walkami że np można walczyć z daną osobą maxymalnie raz na 1h później nie daje expa. Bo można się dogadać i wymieniać expem.
I to złoto mi nie pasuje. Żeby kupić paczkę musze stoczyć aż 40walk bo za 1 walkę daje mi 10złota. A pojedyńczych paczek się nie opłaca kupować. Może wprowadźcie jakieś złoto za sms czy cuś.
Reply
Złoto za sms będzie wprowadzone.


Omg jest z 15 graczy online średnio i walczyć z max. 1 osobą na godzinę? Nawet mi się nie chce tego głupiego pomysłu komentować bo mi szkoda nerwów.

Ja często się umawiam na kilka walk pod rząd z kolegami lub randomowo na kogoś trafiam i nie mam zamiaru tracić czasu na walki bez nagród.
______________________________________
Eigen kiedy złoto za lvl? :3
_________________________________

2 graczy online z rana Cry

A no tak.. nie każdy ma wolne w szkole tak jak ja Big Grin
Reply
Ja cały czas padam.

Jak wygrać chociaż raz? Cool
Reply
http://scr.hu/0lnc/2xxco

Tacy ludzie są żałośni ^^


At-

Tylko z Hangoverem, bo jego talii nie mogę pokonać. Dwa dotyki śmierci ma. W innych grach się poddaję jak gra nie ma sensu dalej Smile
Reply
Szukałem kogoś innego więc nie chciałem walczyć..
Reply
I masz odpowiedź na swoje pytanie. Więc nie udzielaj się , jak masz głupoty pisać.
Reply
(2013-03-06, 18:04:01)paticzek Wrote: http://scr.hu/0lnc/2xxco

Tacy ludzie są żałośni ^^


At-

Tylko z Hangoverem, bo jego talii nie mogę pokonać. Dwa dotyki śmierci ma. W innych grach się poddaję jak gra nie ma sensu dalej Smile

Poddawanie się przed walką, bo ktoś ma jakąś karte jest żałosne. Poddawanie się " bo czemu ma mieć lepszą nagrodę za pokonanie mnie, poddaje się hehe" jest żałosne.
A poddanie się przed walką, bo chce ktoś zagrać ze znajomym nie jest żałosne, bo od tego ta funkcja jest.
Reply
Jesteś śmieszny ^^ Napisałem posta zanim on napisał powód. Na dodatek on nie grał jeszcze ze mną, więc to wygląda tak jakby po kolei odrzucał gry ^^

Żałosne jest dla mnie takie pisanie "mądrości", a tak na prawdę tylko udajesz, że piszesz coś mądrego Smile Mnie nie boli minus od takich osób. Chętnie bym ci dał za takie głupoty, ale w odwecie nie można ^^ Jeszcze kiedyś załapiesz ode mnie za takie głupoty, ale nie teraz Heart
Reply
Tongue 
Skończ , wstydu swego oszczędź i przestań spamić.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)