Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terrath - Gra karciana od zespołu
Mógłby mi ktoś wyjaśnić od czego zależy która jednostka atakuje pierwsza,a która nie? I jeszcze,czy achievy coś dają?
Reply
Za acziwy będą avatary.
Reply
Jednostki atakują równocześnie, tylko niektóre mają skill "atakuje pierwszy".
Reply
http://forum.terrath.com/f/5/101/poradniki/subiektywna-ocena-kart
Pozdrawiam, mam nadzieję, że się przyda Smile
Reply
Hmm,no nie wiem,teoretycznie przy walce motłoch-łucznicy obie karty powinny umrzeć,a jestem prawie pewien,że umiera tylko motłoch.
Reply
Może łucznicy mięli pancerz.
Reply
2:0 Wink I nie klnij Big Grin

Czekam na jeszcze jedną walkę

Down: Jeśli jestem farciarzem to pomyśl o tym, że ja też mam rozdawane/generowane karty losowo i przyjmij porażkę z godnością, nie ta walka to inna ...

Uznajesz, że Bóg dał mi więcej szczęścia ? Ide jutro zagrać w Lotto ... Nie rozumiesz, że ja też mam karty losowe ? Każda twoja porażka to fart innych a wygrana to Twój czysty skill ? Dobra kończę dyskusję możesz iść "wygrywać" w inne gry i nie wracać ...
Reply
To poczekasz, bo gram na multi do pierwszej wygranej w dniu od teraz. Nie mam zamiaru prawie cały czas przegrywać przez to, że po 10 kolejkach mam 2 zasoby.

Na jakieś 5 walk w 4 mi brakuje zasobów(czyli na 10 turze mam ok. 3) a powinienem dostawać raz na 2,5 tury. (Oczywiście jak gram grzecznie z NPC to dostaję)
Nie po to grałem tyle czasu, żeby przez farta innych dostawać baty.
Administracja nie podejmie działań to będę jedynie grzecznie expił sobie na singlu Dodgy

Farciarzu nie ma się co podniecać, zagrajmy w grę, gdzie liczy się czas w nią włożony albo wytrenowanie a nie jedynie fart (wiadomo przysłowiowo kto ma farta)


Proponuję Cod 4, Far Cry 3 lub Fife 13 Wink

__________________________________________________________________________
Rozumiem, tylko, że ja nigdy nie mam szczęścia, wolę potrenować i potem się chwalić jaki jestem dobry, a nie jedynie przez farta wygrywać, dlatego ciągle uzmysławiam administracji, że singleplayer w tej grze powinien być bardziej rozwinięty. (Tak to jest beta, więc powinni jeszcze BARDZO DUŻO zmienić) ale gra nie ma sensu, kiedy ktoś kto robi więcej dostaje mniej, nie na tym polega życie.

Wyobraź sobie, że pracujesz 8 godzin (W grę gram 6 dziennie od 3 dni(tak wiem hejt, nikt mi nie kazał, sam chciałem i za to powinny być jakieś PROFITY a nie NIC FIGA Z MAKIEM)
A twój rówieśnik pracuje 3 godziny


Ty dostajesz 20 złotych, on dostaje 200 złotych.

Jesteś zadowolony? Uważasz to za sprawiedliwe?
__________________________________________________________________________
Gdzie napisałem, że moje wygrane to skill? Ciągle trąbie, że skill w tej grze się nie liczy, a gdy wygrałem z Perskim lub kimś innym to miałem farta.

.
Reply
Heart 
Czemu nie rozgrywasz całej partii? Znowu nie mogłem Cię zniszczyć po trudnej walce.


I tak w ogóle - 2:0
Reply
Po co miałem kończyć tą walkę mając 6 skilli i zasób pod ręką ? A do tego wliczmy 2 tury, podczas których padł mi skill i zasób ? Dostałeś odemnie minutę gry lub życia ! Bądz mi wdzięczny Cool

Generalnie strasznie zawiodłem się na paczce za 400 złota, tylko tarczownik, pirat (może jeszcze szczur) mnie satysfakcjonuje, liczyłem na coś lepszego niż szybką ręke
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)