Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elsword Online - Rozmówki Ogólne
Cześć, zauważyłem iż ostatnio bardzo popularną grą u graczy Gra jest gra firmy gameforge pod tytułem Elsword!
Quote:Koreańskie studio KOG Games wyspecjalizowało się w produkcji gier akcji przeznaczonych do rozgrywek w sieci. Po sukcesie Grand Chase, deweloperzy z Seulu wzięli na warsztat kolejny projekt, stanowiący rozwinięcie pomysłów wcześniejszej produkcji.

Fabuła Elsword Online osadzona została w fantastycznym, pełnym magii i dziwacznych stworzeń, świecie Elios. Gracze mogą wcielić się w jedną z zamieszkujących je postaci i podjąć się szeregu misji, które mają uratować krainę przed zagrażającymi jej niebezpieczeństwami.

Twórcy przewidzieli sześcioro predefiniowanych bohaterów: Elsword, Aisha, Rena, Raven, Eve i Chung, z których każdy posiada inne umiejętności, styl walki, bronie i pancerze. Wraz z postępami w grze gracze mogą obserwować także zmiany w wyglądzie swoich postaci, które z młodych poszukiwaczy przygód zmieniają się w prawdziwych herosów.

Rozgrywka w Elsword Online bazuje głównie na widowiskowych starciach z przeciwnikami. Naciskając odpowiednie klawisze gracze wyprowadzają ciosy i łączą je w efektowne kombinacje. Nie brakuje również specjalnych ataków, z których od czasu do czasu można skorzystać.

Gra łączy elementy zręcznościowej platformówki, bijatyki beat'em up i cRPG. W trakcie wykonywania misji bohaterowie zdobywają doświadczenie i pieniądze, a także znajdują różnorakie elementy wyposażenia. Awans na kolejny poziom umożliwia rozwój posiadanych umiejętności, a odwiedzając można zakupić lepsze uzbrojenie lub nawet spróbować samodzielnie stworzyć unikatowe przedmioty.

Ważnym aspektem rozgrywki jest także opieka nad swoim zwierzęciem, które potrafi wyrosnąć z potulnego szczeniaka w potężną bestię, zdatną do walki ale także... rozrodu.

Jak przystało na tytuł z gatunku MMO, w grze nie brakuje elementów promujących wspólną zabawę. Gracze mogą wymieniać ze sobą korespondencję, formować drużyny, a nawet toczyć pojedynki PvP (Player vs. Player) lub team PVP.

Oprawa wizualna Elsword Online nie należy do wyjątkowo atrakcyjnych, co jednak tłumaczą bardzo niskie wymagania sprzętowe. Choć postacie i wiele elementów otoczenia modelowanych jest w 3D, akcję śledzić można jedynie z charakterystycznego dla platformówek 2D ujęcia kamery. Ciekawym elementem graficznym są ramki, pojawiające się podczas emocjonujących starć i ważnych dla fabuły wydarzeń, dzięki czemu gra wydaje się interaktywnym komiksem manga.

Warto odnotować, że choć w Elsword Online można zagrać całkowicie za darmo, niektóre przedmioty i ułatwienia dostępne są jedynie za realne pieniądze poprzez wbudowany w grę system mikropłatności.

Strona domowa: http://pl.elsword.org/
Quote:Lista graczy Gra:
Akatsuki - kakamus
Quancik - Quant
Dark Hunter Ghost - Murasame, Yuuiichi
Hexagram - Hiku
erasuS - Erasus

Zapraszam do wspólnej gry,wspólnej przygody w lochach oraz zaciętych walk pvp.
Reply
A jak mam 4 postacie, to nick której z nich podać? Cool
Reply
Najlepiej główne ale jak chcesz to wpisze 4 jeżeli często na nie wchodzisz Big Grin
Reply
Quancik - Quant

Elo
Reply
Teraz gram głównie dwoma postaciami:
-Yuuiichi [Elsword - Sheath Knight, 41 lvl]
-Murasame [Raven - Sword Taker, 24 lvl]
Reply
Wbiłem 32 bodajże lvl Ravenem. Nie taka zła gierka, ale na grę samemu mi się znudziła, fajniej by się grało jakbym miał stałą ekipę 3-4 osób, tak jak w LoLu.
Reply
No ja gram samemu głównie, też przyznam, że na więcej, niż ~5-6 mapek dziennie nie mam już chęci.
Also odpowiadaj mi na A/M! Cool
Reply
Ja gram ciągle tyle że 23 lvl strażnik furii.

Co trzeba zrobić by mieć więcej niż 3 postacie?
Reply
Kupić slot. Ew. czekać na jakieś specjalne eventy, gdzie w questach można go zdobyć. Tak było, jak wprowadzali Chunga, ja swoje 2 dodatkowe sloty zrobiłem właśnie z takich misji. Zamiast 3 slotów, mam więc 5. Cool Czekam na Arę [~rok se pewnie poczekam], być może podobny Q zrobią i znów z 2-3 postaram się dobić, bo wiem, że brakło mi 1 dnia i bym miał 3 slot, no ale cóż...
Reply
Ja przy kupnie el gdzie jest opcja coś w stylu "za darmo" te ankiety itp trzeba było wypełnić, zrobiłem chyba z 20 po 16 monet i gdzie pisze że do 4-6 godzin powinienem dostać ja czekam już 10h i ani 1 nie zrobiło Sad Mimo tego że wszystkie dobrze zrobiłem, przychodziły mi sms itp. Angry
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)