Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elsword Online - Rozmówki Ogólne
#51
Leć na YT oglądać filmy o swojej klasie. Poznasz wygodne sposoby na korzystanie ze skilli, combo na planszę jak i na PvP.
Pamiętaj, żeby nie nokautować moobów po pierwszej sekwencji. Rób tak, żeby jak najdłużej były na nogach, bo jak leżą nie dość, że się mniej im wklejasz to jeszcze przy wstawaniu mogą kontrować.
http://www.youtube.com/watch?v=IkifcMSUYnA Masz typowy przykład.
Reply
#52
Jak on to robi Huhoooooo
Reply
#53
Od kiedy ta gra przerodziła się w grę "Pamiętaj, jak coś rób, to rób to DOBRZE!"? Big Grin Kurde, ja myślałem, że ta gra służyła zabawie, etc... Cool
Reply
#54
Widzisz? Przy jednym z combo moob był na nogach przez ponad 145 uderzeń.

At Zabawa zabawą, dopóki nie zaczniesz denerwować wszystkich w grupie.
Społeczność Polskiego Elsa jest tak zbudowana, że wszelkie gafy mogą Ci wypominać tygodniami.
Reply
#55
A przecież kick jest co jakieś 15 sec. Lol.
Reply
#56
10.
Reply
#57
Thumbs Down 
Ja nie natknąłem się jeszcze na grupę, która tak robiła. Nie wypominam ludziom błędów, bo uważam, że to bezsensowne, ludzie też tak nie robią. Być może na poziomach 50+ jest inaczej, ale w takim razie, odechciało mi się grać w tą grę, jeśli tak ma wyglądać ta gra.
Reply
#58
Big Grin 
No i btw kolo ma 2 sloty na skill, czyli wydana kasa.
Reply
#59
Jesteś już w Belder? Widziałeś, jakie towarzystwo zazwyczaj stoi pod tablicą w Obozowisku? Wielu z nich nie rozumie, że ktoś może się jeszcze uczyć.
Na poziomach 50+ jest inaczej, bo skoro już masz ten poziom to znaczy, że grę znasz. Jak grasz z osobą 50+ która nokautuje mooby po pierwszej sekwencji to już wiesz, że coś jest z Nim nie tak.

At Dwa paski są pomocne w grze, jednak są postacie, które mogą obyć się bez tego. Elsword jest tak skonstruowany, że jeśli nie chcesz, możesz nie wydawać ani grosza, a i tak się dorobić.
Reply
#60
>41 lvl
>Belder
...
W każdym razie - społeczność Elsworda ssie. Dobra, gra grą, trza wyrobić najlepszą normę, etc, ale gra się dla przyjemności, nie, żeby być pro. No cóż, będę chodzić tylko ze znajomymi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)