Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ Tarier ] Projekt mmorpg - dyskusja
thinker kocham cie !
Reply
http://tarier.pl/index.php?search=forum&show=1 - naprawdę serdecznie cię pozdrawiam. Nic z czym takim nie robić, a młodsi gracze są w tej chwili gorszeni. Zrób może 1 temat na 1h, bo nie będę tolerował takich rzeczy i zgłoszę sprawę na policję.
Reply
Ogarnij to forum, albo je zamknij -.-. Każdy dzieciak wejdzie i odwala jak nie wiem. zablokuj logowanie się czy coś...
Reply
Z takimi Trollami nie dasz sobie rady. Ma zmienne ip i nawet ban na zakres nic nie daje. A z powodu jakiegoś oszołoma nie będę zamykał forum. Zaraz moderatorzy zajmą się tym.

komilll:

Nie będę siedział 24h na dobę obserwując forum...

Dodatkowo na samym dole regulaminu Tarier jest napisane Wytłuszczonym drukiem :

Każdy zarejestrowany użytkownik wysyłając wiadomość ponosi całkowitą odpowiedzialność za jego treść. Opublikowane wiadomości są prywatnymi opiniami użytkowników. Administracja nie ponosi odpowiedzialości za umieszczone treści użytkowników. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, Administracja Tarier nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników. Jeżeli znalazłeś na Forum wiadomość, która narusza Twoje dobra osobiste, prosimy o kontakt na panel FAQ.


Atdown
Vergus:

Za chwilę będzie update forum.
_
Reply
Skieruj sprawę na policje.Tylko się ośmieszysz.Widocznie regulaminu nie czytałeś.

Sonquer:
Moją propozycją byłoby zamknięcie forum do czasu otwarcia serwa dedykowanego.Forum nie ma sensu gdy istnieje wersja tylko na hamachi,tyle ode mnie Wink
Reply
Heart 
Wiadomo może kiedy w Tarier będzie można zagrać jak w Gra. Bez hamachi.
Reply
Tarier w wersji Dev będzie działał do dzisiaj (godz. 18.30). Wtedy dev zostanie zamknięte na jakiś czas, wprowadzę wtedy update (potwory itp.), następnie za jakiś czas znowu otworzę dostęp do gry (oczywiście na hamachi). A z serwerem dedykowanym się wstrzymam do momentu wyjścia bety gry.
_
Reply
A ile kosztuje dedyk ?
Reply
Różnie. Najtańszy widziałem za 65zł za miesiąc ( http://speedhost.pl/?page=offer&category=dedicated ), a najdroższe mogą dochodzić chociażby do 1400 dolarów za miesiąc ( https://hivelocity.net/dedicated-servers/ )
Reply
Star 
te osiągi co osiągniemy w wersji alpha i beta zostaną w grze głównej?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)