Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ Tarier ] Projekt mmorpg - dyskusja
#91
Już na pewno o tym myślał Big Grin
Reply
#92
Chodzenie jest zrobione w czystym js. Jest póki co jest zbugowane, ale to się zmieni.

Potępiony Łowca:
Do zrobienia waluty płatnej za zł potrzebuję mieć swoją firmę, bo w innym przypadku będzie mnie ścigał urząd skarbowy Dodgy
Reply
#93
Sonquer nie chce spamować tylko chciałem się dowiedzieć jedną rzecz:
grałeś kiedyś na swoim serwerze plemiona poprzez silnik??
chodzi o tą twoją gre
chciałem wiedzieć czy cała ta gra jest zrobiona w jednym pliku o rozszerzeniu html,js..itd,czy silnik jest taki że naprzykład config.php....weaponlist.js armorlist.js..itd???
Reply
#94
Serwer zrobiony jest w node.js, prawdopodobnie. Nie, nie jest zrobiona w jednym pliku... To raczej niemożliwe. Chodzenie, sklepy, mapy, funkcje handlowania...
Reply
#95
Jest to możliwe, ale niepraktyczne. O wiele łatwiej jest coś poprawić jeśli jest to podzielone na pliki niż przeszukiwanie pierdyliarda linijek kodu.
Reply
#96
(2013-03-09, 11:45:13)Sonquer Wrote: Chodzenie jest zrobione w czystym js. Jest póki co jest zbugowane, ale to się zmieni.

Potępiony Łowca:
Do zrobienia waluty płatnej za zł potrzebuję mieć swoją firmę, bo w innym przypadku będzie mnie ścigał urząd skarbowy DodgyA lepiej jak jest serwer czy baza danych? Wink
Reply
#97
stworzył byś jakiś tutorial tutaj na forum lub na yt??oczywiście jeśli znajdziesz czas na to?(chodzi mi o zaprogramowanie gry)bo zaczęłem czytać java script,html i co nie co umiem zrobić(pętle,formularz,zmienne)
Reply
#98
Jest pełno tutoraili, kursów i innych takich rzeczy na necie.
http://lmgtfy.com/?q=kurs+javascript
Reply
#99
Najlepiej jest gdy działa to tak.

Klient -> Serwer -> kolejka(zapis do db).

legionelo:
Coś się pomyśli Wink.
Reply
Czyli Twoja gra nie ma bazy danych tylko silnik... Czyli będzie lepiej chodzić? Cool (jestem zielony więc tłumacz jak dziecku Dodgy)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)