Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy w Polsce serwer Pokemon w Minecraft !
Music 
Witajcie kochani, wiem, wiem, wiem. Jest już temat do Minecraft, jednak chciałbym poruszyć jeden serwer nad którym pracuję wraz z moimi przyjaciółmi. Będziecie tutaj po prostu proponować nam co mamy dodać na serwer co mamy zmienić. Serwer jest w budowie. Pod spodem będą wymienione rzeczy które robimy i te który mają plusik są zrobione, a więc tak:
Serwer opłacony (mineserv.eu) +
Pluginy
Mapa
Administracja (Ekipa Serwera) +
Sponsorzy +
Domena +
Jak widzicie brakuje nam tylko Pluginów oraz Mapy. Co do pluginów nasz Administrator właśnie je pisze, a co do mapy jest w budowie.
Więc piszcie co byście chcieli zmienić, albo co dodać. Przypomnę także, że serwer jest Pierwszym w Polsce serwer Pokemon! i będzie posiadał od 100-150 slotów, własne IP oraz domenę.
Reply
A premium?
Reply
Dzięki za przypomnienie, za to, że serwer będzie miał ponad 100 slotów będzie serwer Premium jak i Non Premium. Tylko jest jedna zasada, żeby mieć Non Premium trzeba wysłać SMS 2,46 z VATEM dofinansowanie serwera, jednak nasi sponsorzy jak i my nie będziemy mogli być wstanie utrzymać takiego serwera.

____
Reply
2,46 + vat? To jaki hosting tak robi? Chyba 2,46 z VATEM.
Reply
Niekiedy mogę Wam przypomnieć, że w fazie testów serwera będę wybierał 3 osoby do przetestowania. Więc czychajcie aż taki post napiszę. Smile
Reply
Btw. 1 raz zapłace 2,46 i moge na Non-Premium cały czas grać ?
Reply
najpewniej tak, przy takich sytaucjach wejście działa podobnie jak przy Wl czyli pod nick gracza
Reply
Tak raz płacisz i masz cały czas grę za darmo.
Reply
A może rozpisałbyś bardziej co to oznacza ten "Serwer Pokemon"?
Reply
Eeee. Mógłbym zagrać. :3
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)