Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[call of duty black ops]-[Zombie]
Quote:Witam!
W tym temacie chcę się podzielić z Wami swoimi rekrodami w zombie oraz napiszę jaką taktyką najlepiej grać, w jaki zestaw broni i preków(soczków) się zaopatrzyć. Powiem jakie mapy są najłatwiejsze i jakie są najtrudniejsze moim zdaniem.Będę opisywał tak jak grać z kimś przez neta nie solo.Zapraszam do udzielania się!Aktualnie gram na Xboxie ponieważ grać w coś bez pada, na klawiaturze i myszce to dla mnie męczarnia. Smile

Kino Der Toten

Taktyka
Do 4rundy nie kupuj broni biegaj z nożem, w 4 rundzie otwieraj drzwi na górze biegnij aż do MP40 tam je kup i tam stój do 8rundy. Niech jedna osoba ogarnia 3okna w tym pomieszczeniu, a jedna osoba nich idzie na schody i tam zabija zombi.W 8 rundzie otwieramy drzwi aż do kurtyny i jedna osoba ogarnia okno na końcu mapki, a druga drzwi i okno.W 9/10rundzie otwieramy kurtynę(włączając prąd)
Biegniemy kupić Perk(Jugerr not/większe hp)
Następnie włączamy tp i jedna osoba biega tam gdzie TP, (na scenie), a druga osoba biega na początku mapki(Lobby).Druga osoba ma trochę trudniej, ale dużo więcej kasy.I tak cały czas.Potem między rundami kupujemy perki oraz losujemy bronie.Polecam ulepszać broń w +26rundzie.
/[cytat]
[cytat]

Perki
Juggernog - Więcej życia +
Speed Cola - szybkie przeładowanie +
Quick Revive - szybkie leczenie +
Double Tap Root Beer(piwo korzenne) - szybkie strzelanie
Mule Kick (kopnięcie muła) - 3 bronie główne +

Quote:

Zestaw broni
Broń1 - Galil (+26runda ulepszaj)
Broń2 - Blaster (+30runda ulepszaj)
Broń3 - Thunder Gun(Ulepszaj kiedy chcesz)
Granaty -
Małpki

Quote:
Poziom mapyśredni

Five

Quote:
Taktyka
Grałem kilka razy na tej mapie i to tak Hardkor więc nie potrafię dać Wam rady, jeżeli ktoś ma taktykę to proszę napisać zamieszczę ją tutaj.

Nacht der Untoten
Quote:
Taktyka
Na początku mapki gramy aż osoba uzbiera 1000zł kupuje drzwi do skrzynki.Jeżeli już kupi to każdy zbiera jak najwięcej kasy i kupuje najlepsze uzbrojenie w skrzynce.I jedna osoba ogarnia 3 okna w pomieszczeniu gdzie jest skrzynka, a reszta na starcie(lobby).Po wbiciu jakiejś 13rundy otwieramy drzwi i idziemy do pokoju gdzie jest taki mini shootgun i granaty.I tam stoimy ile da rade, nie otwieramy drzwi po prawej stronie.Jezseli już na prawdę się nie ogarnia w miejscówce to biegamy po całej mapie jak dzikusy i próbujemy przetrwać.

Quote:
Perki
Mule Kick(kopnięcie muła) - 3bronie+

Quote:
Zestaw broni
Broń1- RPK
Broń2- Blaster
Broń3- Thunder gun
Małpki
Granaty

Quote:
Poziom mapy-Trudny

Verruckt

Quote:
Taktyka
Gdy zaczynamy od strony juggera:
Do 4rundy zabijamy z noża następnie uciekamy na górę tam kupujemy MP40, jedna osoba ogarnia okno na końcu, a druga schody z przodu.Walczymy tam ile możemy.Jak już otworzymy okno dalej to idziemy aż do prądu który włączamy i losujemy broń.Wracamy kupujemy Juggera.Następnie próbujemy się przedostać na drugą stronę mapy tam gdzie jest SpeedCola.I tam stoimy.Jedna osoba ogarnia okno z tyłu, a druga osoba stoi po prawej stronie schodów przy skaczących betti, bo wtedy zombie idą z jednej strony i wystarczy tylko strzelać.Gdy już przestaniemy ogarniać w około 16rundzie tam to otwieramy całą mapkę i jedna osoba biega tam gdzie jest thomson, a druga musi znaleźć miejsce dla siebie lub biegać po całej mapie w kółko (ja tak robię)W między czasie rundy kupujemy perki oraz broń.

Perki
[i]Juggernog - Więcej życia +

Quote:
Zestaw broni
Broń1 - Galil
Broń2 - Blaster
Broń3 - krzyk zimy
Granaty -
Małpki -

cytat]
Poziom mapy-Średni

Quote:
Shi No Numa

Taktyka
Niestety na tej mapie też nie mam taktyki grałem na gliczu

Quote:
Der Riese

Taktyka
od4rundy biegniemy do drzwi po lewej stronie jak stoimy przodem do Pakapuch(ulepszarka/Upgarede)
I otwieramy drzwi aż do skrzynki i włączamy prąd. Tam gdzie skrzynka stoimy aż do 15rundy.(w 8 rundzie kupujemy Jugerra)Potem w między czasie otwieramy drzwi do TP i uruchamiamy je. Kupujemy broń i resztę preków. Następnie jedna osoba biega tam gdzie thomson w koło beczek, a druga koło skrzynki lub tam gdzie woli.I tak cały czas. Potem w 40rundzie jest trudniej to można biegać razem i się TP.

Quote:
Perki
Juggernog - Więcej życia +

Quote:
Zestaw broni
Broń1 - Galil (+26runda ulepszaj)
Broń2 - Blaster (+30runda ulepszaj)
Broń3 - ThunderGun(czy jakoś tak)(Ulepszaj kiedy chcesz)
Granaty -
Małpki

Poziom mapyŁatwy

[/i]

Największe rundy

Quote:Nacht der Untoten - 54runda
Verruckt - 30runda
Shi No Numa - 46runda(GLICZ)
Der Riese - 48runda
"Five" - 22rudna
Ascension - 54runda
Call of the Dead - 34rudna
Shangri-La - 26runda
Moon - 79runda

Quote:
Poradnik nie skończony

Proszę o zgłaszanie błędów i dodawanie swoich sugestii.Potem usunę cytaty.:0
Reply
Poradnik dobrze wykonany. Dobra robota. Smile
Reply
Poradnik nie skończony
I pod tymi słowami masz literówkę ;C

Popraw :C
Reply
Bardzo dobrze napisany poradnik masz + Big Grin
Reply
W weekend usiądę i zrobię poradniki na resztę map. Smile

Potem może opiszę jak się robi na danych mapach ester egg'i. Smile
Reply
Fajne Tongue

Najlepsza mapka jest z tym autobusem, na co-opie wsiadaliśmy, a na końcu rozstrzeliwaliśmy tego kierowcę Smile
Reply
Heh, Ci chodzi o Calll of Duty Black Ops 2. Mapka Tranzit, ogólnie nie gram w Black Ops 2 zombie.Wolę tam multi.
Reply
Hmm, ciekawie Wink
Reply
A co z resztą map? Ogólnie mi się podoba, jeżeli chciałbym zacząć grać w COD`a. Wypróbuję i dam znać.
Reply
Nie chcę się chwalić, ale jak trafiłem na jakiegoś kolesia z cheatami to doszedłem do 1338 rundy. Big Grin
Koleś zapodał nam po 9m punktów, teleportował nas itp.

Ogólnie bardzo podoba mi się zombie w Black Opsie tylko szkoda, że aby odblokować kolejne mapy trzeba przejść te pierwsze. ;|
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)